
Алмазний круг Bosch Best for Ceramic Extraclean Turbo 125x22.23x1.4x7 мм (2608602479)
1 150 ₴
- В наявності
- Код: 2608602479
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
Цей диск належить до найвищого класу потужності (Best), що задовольняє найвищі вимоги.
Застосовується з болгарками, діаметр обертового вала яких становить діаметр посадки диска — 22.23 мм.
Швидко та точно, залишаючи чіткі, чисті краї, ріже граніт, натуральний камінь, плитку керамічну, покриту глазур'ю, мармурову, виготовлену з твердих файштейнових матеріалів. Як олія проходить цеглу (зокрема глиняний, силікатний), пісковик, покрівельну черепицю, цементовані волокнисті плити.
Під час роботи з твердим матеріалом ризик зламання диска мінімізований.
Велика швидкість різання будь-якого типу плитки досягається через малий опір матеріалу.
Алмазні сегменти відрізної крайки наносяться безпосереднім випіканням.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Корея
Виробник — Bosch
Клас — професійний
Тип: коло відрізне
Форма кола — плоский Турбо
Сумісність — КШМ
Діаметр диска — 125 мм
Діаметр отвору: 22.23 мм
Максимальна кількість обертів — 12250 об/хв
Товщина диска — 1.4 мм
Висота сегментів — 7 мм
Оброблювані матеріали:
Граніт
Мрамор
Піщаник
Камінь
Комплект постачання:
Алмазне коло Bosch Best for Ceramic Extraclean Turbo 125x22.23x1.4x7 мм
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегмента | 10.0 мм |
| Діаметр | 230.0 мм мм |
| Макс. оберти | 6650 об/хв |
| Оброблюваний матеріал | Універсальний |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Сухой |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Суцільний |
| Толщина диска | 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴

