Конструктивні особливості та переваги:
Муфта (запобіжник) захищає редуктор від блокування різального полотна (заклинювання) у разі потрапляння на товсту гілку або перешкоду
Спеціальний матеріал, з якого виготовлені різальні елементи — дуже гострий і стійкий до зношування
Надійне кріплення різального полотна
Швидка зупинка за допомогою електричного гальма.
Захисний кінчик різального ножа знижує відбій і захищає редуктор
Підходить для лівші та правші завдяки потрійній задній ручці.
Ергономічні ручки забезпечують легку роботу з інструментом
Гвинти зі сферичною головкою на нижньому ножі для рівномірного обрізання кущів
Захист шнура живлення від пошкоджень
На кожній із трьох ручок встановлені вимикачі. Різальні полотна починають працювати тільки за умови, якщо одночасно натиснути будь-які два з трьох вимикачів, і відразу зупиняються, якщо один із двох вимикачів відпустити
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Японія
Країна походження — Великобританія
Виробник — Makita
Тип — кущоріз
Джерело живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Максимальний діаметр різання — 18 мм
Частота холостого ходу: 1600 хід/хв
Довжина ножа — 450 мм
Відстань між зубами — 27 мм
Рівень шуму: звуковий тиск — 89.9 дБ (А)
Рівень шуму: звукова потужність — 97.9 дБ (А)
Рівень вібрації: обрізання кущів — 6.7 м/сек2
Розміри (ДхШхВ): 862х223х206 мм
Вага — 3.6 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Мережевий кущоріз Makita UH 4570
Чехол
Тримач кабелю
Крючок для кабеля
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.9 кг |
| Довжина леза | 50 см |
| Індикація заряджання | Немає |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 4400 об./хв об/хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, Картонне паковання, Ніж для кущів |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Особливості | Спеціальне покриття лез |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання рукоятки | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Рівень шуму | 87 дБ |
| Крок зубців | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 113 ₴





