
Мережева газонокосарка Makita ELM3320 (ELM3320)
10 481 ₴
- Готово до відправки
- Код: ELM3320
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережева газонокосарка Makita ELM3320 (ELM3320) призначена для ефективного та комфортного догляду за газоном площею до 400 м². Вона поєднує в собі потужний двигун, міцну конструкцію та зручність у використанні, забезпечуючи рівномірне та чисте скошування трави. Газонокосарка оснащена регульованою висотою скошування та ергономічною ручкою, що робить процес роботи максимально зручним.
Конструктивні особливості:
- Посилена сталева рама для міцності та надійності
- Корпус із поліпропілену, стійкий до ультрафіолету та ударів
- Відповідає європейському стандарту CE
- Новий дизайн корпусу дозволяє скошувати траву біля стін і огорож
- Просте встановлення контейнера для трави з поліпропілену та поліаміду
- Індикатор заповнення травозбірника
- Легке підключення до мережі та безпечне ввімкнення двигуна зі світловим індикатором напруги
- Регульована та складана ручка для зручності зберігання
- Оптимізована крильчатка для кращого охолодження та вентиляції двигуна
- Три положення для регулювання висоти скошування
- Ремінне передавання з двигуна на ніж для збільшення терміну служби
- Компактні розміри для мінімуму місця при зберіганні
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Японія
- Країна виробник: Китай
- Виробник: Makita
- Тип: мережева газонокосарка
- Джерело живлення: від мережі 220 В / 50-60 Гц
- Потужність двигуна: 1200 Вт (1.6 л.с.)
- Довжина ножа: 33 см
- Рекомендована площа скошування: 400 м²
- Висота скошування: 20 / 40 / 55 мм
- Кількість обертів: 3400 об/хв
- Різальна система: роторна
- Регулювання висоти скошування: синхронне
- Насадки: лопатний ніж
- Матеріал деки: пластик
- Об’єм травозбірника: 30 л
- Матеріал травозбірника: тканина
- Діаметр передніх коліс: 127 мм
- Діаметр задніх коліс: 178 мм
- Самохідна: немає
- Мульчування: немає
- Габарити: 1040х1230х380 мм
- Вага: 10,2 кг
Комплектація:
- Мережева газонокосарка Makita ELM3320
- Ніж
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставка в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рекомендована площа | 400 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 330 мм |
| Висота скошування | 55 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Мульчування | Ні |
| Матеріал деки | Пластик |
| Швидкість обертання ножів | 3400 об/хв |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3400 об/хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Щаблі висоти стрижки | 6 |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип запуску | Електростартер, Ручний |
| Висота стрижки, мін-макс | 20-55 мм |
| Регулювання рукоятки | Так |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Матеріал бака | Комбінований |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність двигуна, л. с | 1.6 л. |
| Країна торгової марки | Японія |
| Коригування швидкості | Немає |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Клас | Побутовий |
| Автоматичне регулювання швидкості кота | Ні. |
| Заповнений індикатор | Да |
| Коригування висоти | синхронна |
| Бічний викид | Ні. |
| Потужність | 1200 Вт |
| Макс. ширина захоплення | 33 см |
| Площа прибирання | 400 кв.м |
| Оберти двигуна | 3400 об./хв |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 481 ₴




