
Верстат шиномонтажний GTM TRE-200 12-24" 220 В (TRE-200)
49 307 ₴
- Немає в наявності
- Код: TRE-200
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Верстат шиномонтажний GTM TRE-200 — це надійне й ефективне рішення для обслуговування легкових автомобілів або позашляховиків. Завдяки своїй високій точності та зручності у використанні, верстат забезпечує легку зміну шини на колесі. Верстат працює з колесами діаметром до 1000 мм і завширшки до 355 мм
Основні переваги GTM TRE-200:
Сумісність із різними колесами:
Мінімальний діаметр диска — 12 |
Максимальний діаметр диска — 24|
Це дає змогу працювати із широким спектром легкових автомобілів і позашляховиків.
Швидка робота: Швидкість обертання валу становить 7 об./хв
Енергоефективність: Потужність двигуна всього 0,75 кВт, що дає змогу заощаджувати електроенергію.
Зручність у використанні: Живлення від стандартної мережі 220 В забезпечує простоту під'єднання без потреби додаткового обладнання.
Ідеальний вибір для
Автомайстерні, які обслуговують легкові автомобілі.
Професіоналів, які цінують точність і швидкість роботи.
Власників шиномонтажів, які прагнуть забезпечити якісне обслуговування клієнтів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота підхоплення | 181 мм |
| Висота підіймання | 345 мм |
| Габарити | 92x88x181 мм |
| Додаткові функції | Нарізний шток 48 мм |
| Комплектація | важіль підіймання, домкрат |
| Макс. навантаження | 2000 кг |
| Механізм підйому | Гідравлічний |
| Робочий хід | 116 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Вертикальний (пляшковий) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 307 ₴


