Візок Metabo metaBOX (626893000) призначений для зручного та безпечного переміщення інструментів і робочих матеріалів. Легка конструкція дозволяє легко транспортувати metaBOX і матеріали вагою до 125 кг, а сходами — до 50 кг. Стабільна рама та велика опорна плита забезпечують надійність при різноманітних перевезеннях, а гнучкий фіксуючий ремінь дозволяє швидко закріпити вантаж. Підходить до всіх систем metaBOX за шириною.
Конструктивні особливості:
- Легкий візок для сходів для максимальної мобільності в будь-якому робочому середовищі
- Легке транспортування metaBOX і робочих матеріалів до 125 кг, сходами — до 50 кг
- Стабільна конструкція рами та велика опорна плита для різноманітних перевезень
- Гнучка фіксація ременем для швидкої фіксації вантажів під час транспортування
- Підходить до всіх систем metaBOX за шириною
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: Metabo
- Тип: візок для кейсів
- Клас захисту: IP43
- Призначення: для перевезення
- Матеріал корпусу: PP (поліпропілен)
- Максимальне навантаження: 125 кг
- Габаритні розміри: 340х476х1100 мм
- Кількість коліс: 2
- Наявність гальма: немає
- Вага: 5.56 кг
Комплектація:
- Візок Metabo metaBOX
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Поставка в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Metabo |
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 125 кг |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Кількість поворотних коліс | 2 шт. |
| Власна вага | 5.56 кг |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 476 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Візок |
| Габарити | 340х476х1100 мм |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Країна торгової марки | Германия |
| Поворотні колеса | 2 шт |
| Призначення | Для ящиків і кейсів |
| Вантажність | 125 кг |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 415 ₴





