
Полотно стрічкове Metabo 1505x6x0.36 мм (0909040817)
632 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0909040817
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
- Оптимально розрахована для роботи зі стрічковими пилками Metabo і сумісними аналогами, забезпечуючи точну посадку без провисання або перерозтягнення.
- Вузький формат ідеальний для точного розпилу у важкодоступних місцях.
- Товщина полотна забезпечує достатню гнучкість і міцність, дозволяючи точно слідувати за формою оброблюваної поверхні без деформацій і перегріву.
- Полотно виготовлене з якісної сталі, стійкої до розривів, перегріву і циклічних навантажень при тривалій експлуатації.
- Замкнуте в кільце полотно має міцний зварний шов, що мінімізує вібрації та забезпечує плавну, безперервну роботу без ривків.
- Спроектовано для ідеальної роботи з професійними стрічковими пилами Metabo, підходить для пилки Metabo BS 230 до 2001 року випуску.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - Німеччина
- Країна виробник - Китай
- Виробник - Metabo
- Клас - професійний
- Тип: полотно
- Тип полотна - стрічкове
- Довжина - 1505 мм
- Товщина полотна - 0.36 мм
- Ширина полотна - 6 мм
- Форма зуба - розведена (А4)
- Крок зубів - 6 штук на 1 дюйм
- Матеріал полотна - вуглецева сталь
Призначення:
- Алюміній
- Дерево
- Пластик
- Листова сталь
Комплект поставки:
- Полотно стрічкове Metabo 1505x6x0.36 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1712 мм мм |
| Матеріал | вуглецева сталь |
| Оброблюваний матеріал | дерево, пластик |
| Режим роботи | Ударний |
| Стан товару | Новий |
| Товщина | 0.36 мм |
| Ширина | 13 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 632 ₴
