
Диск відрізний Metabo M-Calibur Inox TF 41 125 x 1.6 x 22.23 мм (616286000)
248 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 616286000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відрізний диск Metabo M-Calibur Inox TF 41 належить до останнього покоління високопродуктивних відрізних кругів із керамічним шліфувальним зерном. Використання спеціального керамічного корунду та нового зв’язувального забезпечує максимальну продуктивність різання й надзвичайно високий ресурс. Диск гарантує швидке виконання робіт і високу чистоту різу під час оброблення різних сортів сталі, зокрема неіржавкої та кислотостійкої. Оптимально підходить для професійного використання за інтенсивних навантажень.
Конструктивні особливості:
- Останнє покоління відрізних кругів із керамічним шліфувальним зерном
- Максимальна продуктивність різання та надзвичайно високий ресурс
- Використання спеціального керамічного корунду та нового зв’язувального
- Висока швидкість роботи та швидке просування різу
- Низький вміст заліза, сірки та хлору (Fe + S + Cl ≤ 0,1%)
- Висока чистота різу без припалювання матеріалу
- Підходить для всіх сортів неіржавкої та високолегованої сталі
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: Євросоюз
- Тип диска: відрізний
- Призначення: для металу
- Форма диска: прямий
- Сумісність: КШМ, торцювальна пила
- Діаметр диска: 125 мм
- Товщина диска: 1,6 мм
- Діаметр центрального отвору: 22,23 мм
- Максимальна кількість обертів: 12 200 об/хв
- Клас якості: CA 46-U
- Додаткові властивості: швидке різання, висока чистота
- Оброблюваний матеріал: неіржавка сталь (V2A, Nirosta, INOX), високолегована, пружинна, інструментальна сталь
Комплектація:
- Відрізний диск Metabo M-Calibur Inox TF 41 (125 x 1,6 x 22,23 мм)
- Інструкція з експлуатації
- Поставка в блістерній упаковці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Сталь, Нержавіюча сталь |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна торгової марки | Германия |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Толщина диска | 1.6 мм |
| Оброблюваний матеріал | метал |
| Макс. оберти | 12200 об./хв |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 248 ₴
