
Круг ламельний шліфувальний Metabo FS-CER Con P60x125 мм (626460000)
353 ₴
- Готово до відправки
- Код: 626460000
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Ламельний шліфувальний круг Metabo FS-CER Con P60×125 мм — професійний абразивний диск спеціальної форми із загнутими вгору ламелями, призначений для інтенсивного шліфування металу. Завдяки своїй конструкції ідеально підходить для оброблення кутових зварних швів, а також для ефективного шліфування плоских поверхонь.
Використання керамічного зерна забезпечує дуже високу швидкість знімання матеріалу та тривалий термін служби круга навіть за екстремальних навантажень. Шліфування відбувається з мінімальним нагріванням, що особливо важливо під час роботи з матеріалами з низькою теплопровідністю. Круг забезпечує рівномірно відшліфовану поверхню та комфортну роботу з низьким рівнем вібрації.
Конструктивні особливості та переваги:
- Ламельний шліфувальний круг особливої форми із загнутими вгору ламелями
- Оптимальний для оброблення кутових зварних швів
- Висока швидкість та ефективність шліфування
- Керамічне зерно для максимального знімання матеріалу та довговічності
- Шліфування без перегріву оброблюваної поверхні
- Підходить для найважчих шліфувальних робіт
- Рівномірна обробка поверхні та низький рівень вібрації
Призначення:
- Сталь та чорний метал
- Високолегована та високоміцна сталь
- Чавун
- Листова сталь
- Титанові та нікелеві сплави
- Хромова та хромонікелева сталь
- Латунь та бронза
Технічні характеристики:
- Виробник — Metabo
- Країна реєстрації бренда — Німеччина
- Країна-виробник — Туреччина
- Клас — професійний
- Тип — шліфувальний круг
- Тип диска — вигнутий (конічний)
- Діаметр диска — 125 мм
- Діаметр посадкового отвору — 22.23 мм
- Розмір зерна — P60
- Максимальна кількість обертів — 12 200 об/хв
Комплектація:
- Круг ламельний шліфувальний Metabo FS-CER Con P60×125 мм — 1 шт.
Постачається в картонній коробці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Сталь, Чавун |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Електрокорунд |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Зернистість | 60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | пелюстковий |
| Тип витратного матеріалу | шліфувальний круг |
| Країна торгової марки | Германия |
| Абразивне зерно | Цирконієвий корунд Z |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Оброблюваний матеріал | Закаленная сталь, Листовая сталь, Сталь, Чугун |
| Розмір зерна | 60 |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 353 ₴

