
Пиляльний диск Metabo Multi cut Classic Z60 FZ/TZ 5° 216 x30 мм (1 шт.) (628066000)
1 176 ₴
- Готово до відправки
- Код: 628066000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пиляльний диск Metabo Multi cut Classic Z60 FZ/TZ 5° діаметром 216 мм і посадковим отвором 30 мм — це професійне рішення для точного та чистого розпилу різних матеріалів. Завдяки універсальній конструкції диск підходить для роботи як з деревиною, так і з більш складними матеріалами, такими як ламіновані панелі, МДФ, фанера або алюмінієві й мідні профілі.
Особливості та переваги:
- Широка сфера застосування під час роботи з вимогливими матеріалами.
- Висока якість різу під час обробки ламінованих і тонких полімерних плит.
- Відмінні результати під час поперечного розпилу масиву деревини, ДСП і МДФ.
- Підходить для внутрішніх оздоблювальних робіт.
- Потребує високої потужності дискової пили.
- Довгий термін служби та надійність.
- Простота та зручність в експлуатації.
Технічні характеристики:
- Виробник: Metabo
- Клас: професійний
- Тип: диск пиляльний
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Китай
- Сумісність: дискова та торцювальна пила
- Зовнішній діаметр: 216 мм
- Посадковий діаметр: 30 мм
- Кількість зубів: 60
- Форма зуба: FZ/TZ
- Товщина диска: 2.4 мм
- Товщина різу: 3.1 мм
- Передній кут заточування: -5°
- Матеріал: HW/CT
- Макс. оберти: 7000 об/хв
- Сумісні моделі: KGSV 216 M, KS 216 M Lasercut, KGS 216 M, KGSV 72 Xact, KGSV 72 Xact SYM
Оброблювані матеріали:
- Плити з покриттям, сендвіч-панелі
- МДФ з покриттям
- ДСП
- Шумопоглинальні облицювальні панелі
- Фанера
- Деревина
Комплектація:
- Пиляльний диск Metabo Multi cut Classic Z60 FZ/TZ 5° 216 x30 мм (1 шт.)
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Алюміній, МДФ, М'яка деревина, Латунь, ЛДСП, Дерево, Ламінат, Мідь |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Матеріал кола | Сталь, Швидкорізальна сталь |
| Діаметр зовнішній | 216 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 2.4 мм |
| Кількість зубів | 60 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Застосування пилки | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубців | 60 |
| Країна торгової марки | Германия |
| Результат різанини | Дуже чисте пропилювання |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Макс. ширина пропилювання | 3.1 мм |
| Толщина диска | 3.0 мм |
| Оброблюваний матеріал | алюміній, ламінат, дерево, латунь, ДСП, фанера |
| Макс. оберти | 7000 об/хв |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 176 ₴
