
Набір відрізних кругів Metabo 76 мм (3 шт.) (626879000)
1 115 ₴
- Готово до відправки
- Код: 626879000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Відрізний круг Flexiarapid Super Inox A 46-U діаметром 76 мм розроблений для різання сталевих виробів, стійких до корозії та кислот, лезо застосовується у виробництві транспортних засобів, кузовів, резервуарів та ін.;
невеликий вміст заліза, сірки та хлору продовжує термін експлуатації агрегата;
Круг Combinator Inox призначений для ефективного різання та простого шліфування, зносостійка конструкція із застосуванням спеціальних корундів витримує великі навантаження, продумана форма підвищує безпеку аксесуара;
Алмазне коло Professional UP ідеально підходить для загальнобудівельних завдань, завдяки використанню першосортного алмаза збільшується продуктивність, швидкість різання й довговічність, сегментна структура гарантує якісне охолодження під час виконання різальних операцій.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Виробник — Metabo
Форма кола — прямий
Сумісність — КШМ PowerMaxx CC 12 BL і CC 18 LTX BL
Тип диска — «Відрізний»
Призначення — для металу, для пластику
Виготовлення — прямий
Діаметр диска — 76 мм
Діаметр центрального отвору — 10.0 мм
Товщина диска — 1.0, 2.5 мм
Додаткова властивість: швидке різання, висока чистота
Максимальна кількість обертів — 20100 об/хв
Робочий матеріал:
Метал
Пластик
Неіржавка сталь
Комплект постачання:
Набір відрізних кругів Metabo 76 мм (3 шт.)
Відрізний диск Flexiarapid Super Inox Ø 76x1.0x10 мм
Відрізний/обдирний диск Combinator Ø 76x2.5x10 мм
Алмазне відрізне коло Ø 76x10 мм
Постачається в блістері
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 180.0 мм мм |
| Макс. оберти | 8600 об/хв |
| Оброблюваний матеріал | метал |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
| Толщина диска | 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 115 ₴
