
Струбцина F-подібна Metabo 175 мм (1 шт.) (627107000)
1 722 ₴
- Немає в наявності
- Код: 627107000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
У конструкції струбцини використаний високоміцний метал і холоднокатані напрямні, що забезпечує високу надійність виробу.
Конструкція забезпечує потужне блокування та виключає непередбачене ковзання.
Ергономічна ручка забезпечує високий комфорт під час роботи та надійну фіксацію деталей.
Спеціальна пластикова вставка струбцини запобігають пошкодженню матеріалу затискної деталі.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Китай
Виробник — Metabo
Тип — струбцина
Застосування — стискання
Тип струбцини — гвинтова
Максимальний розмір під час стиснення — 175 мм
Глибина — 120 мм
Матеріал руків'я — дерево
Вага — 0.8 кг
Комплектація
Струбцина F-подібна Metabo 175 мм (1 шт.)
Постачається в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 кг |
| Глибина затискача | 140 мм |
| Конструкція | F-подібна |
| Матеріал | Сталь |
| Механізм стиснення | гвинтовий |
| Робоче зусилля | 6000 Нм |
| Стан товару | Новий |
| Ширина затискача | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 722 ₴
