
Круг відрізний DeWALT FASTCUT 22.23x125 мм (50 шт.) (DT20598)
2 338 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT20598
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відрізні круги DeWALT FASTCUT 22.23×125 мм оптимізовані для акумуляторних та мережевих кутових шліфувальних машин. Технологія FASTCUT забезпечує високу швидкість оброблення матеріалу та абсолютну надійність, дозволяючи ефективно працювати зі сталлю та листовим металом. Круги мають підвищений ресурс завдяки запатентованій технології та високий рівень балансування, що мінімізує вібрації під час роботи.
Конструктивні особливості:
- Висока швидкість оброблення матеріалу
- Підвищений ресурс завдяки запатентованій технології FASTCUT
- Високий рівень балансування для мінімізації вібрацій
- Ідеально оптимізовані для використання з акумуляторним та мережевим інструментом
- Практичне паковання для зручного зберігання та транспортування
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: DeWALT
- Клас: професійний
- Тип: відрізне коло
- Форма диска: плоский (прямий)
- Діаметр диска: 125 мм
- Діаметр центрального отвору: 22.23 мм
- Максимальна кількість обертів: 12250 об/хв
- Товщина диска: 1 мм
- Габаритні розміри: 135×135×93 мм
- Призначення: нержавіюча сталь, листовий метал
Комплектація:
- Відрізний круг DeWALT FASTCUT 22.23×125 мм (50 шт.)
- Поставка в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Нержавіюча сталь, Загартована сталь |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна торгової марки | Германия |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Толщина диска | 1 мм |
| Оброблюваний матеріал | метал |
| Макс. оберти | 12250 об./хв |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 338 ₴


