
Свердло по металу DeWALT Black and Gold 12x151 мм (1 шт.) (DT20534)
461 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT20534
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по металу DeWALT Black and Gold 12x151 мм призначене для обробки легованих та нелегованих сталей міцністю на розрив до 900 Н/мм², листових і тонкостінних профільних матеріалів, сірого чавуну, чавуну з кулястим графітом, спечених сплавів на основі заліза, нікелю, латуні, а також деревини та пластмаси. Забезпечує швидке і точне свердління завдяки спеціально розробленому наконечнику SPEED TIP.
Конструктивні особливості:
- Виготовлено шляхом фрезерування з цільної заготовки, праворіжуче
- Спіральне свердло з високоефективної швидкорізальної сталі згідно з DIN 338
- Спеціальний наконечник SPEED TIP забезпечує швидкий старт свердління, навіть на криволінійних віхах
- Конічна серцевина, технологія TOUGHCORE™ забезпечує довговічність
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна виробництва: Китай
- Виробник: DeWALT
- Клас: професійний
- Тип: свердло
- Тип свердла: спіральне
- Сумісність: ударний перфоратор, ударний шуруповерт, ударна дриль
- Загальна довжина: 151 мм
- Робоча довжина: 101 мм
- Діаметр: 12,0 мм
- Тип хвостовика: фрезерований (3 фаски)
- Оброблювані матеріали: сталь, кольорові метали, леговане і нелеговане сталеве лиття
Комплектація:
- Свердло по металу DeWALT Black and Gold 12x151 мм (1 шт.)
- Поставляється в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Діаметр | 12 мм |
| Довжина робочої частини | 101 мм |
| Загальна довжина | 151 мм |
| Набір | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | Циліндричний |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 461 ₴

