
Свердло алмазне по плитці DeWALT 6 x 50 мм (1 шт.) (DT6038)
819 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT6038
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазне свердло по плитці DeWALT 6 x 50 мм призначене для свердління чистих та круглих отворів у всіх плиткових матеріалах і натуральному камені до твердості 8 за шкалою Мооса, включаючи фаянс і кераміку. Свердло забезпечує точне і швидке свердління навіть під кутом 45° завдяки зносостійким алмазним ріжучим кромкам.
Конструктивні особливості:
- Трубчасте алмазне свердло для чистого свердління отворів у плитці та натуральному камені
- Зносостійкі алмазні ріжучі кромки дозволяють свердлити плитку майже будь-якої твердості
- Новий дизайн головки забезпечує кращу подачу води під час охолодження
- Великий бічний отвір для легкого видалення бурового керна після свердління
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна виробництва: Китай
- Виробник: DeWALT
- Клас: професійний
- Тип: свердло
- Тип свердла: алмазне (трубчасте)
- Сумісність: ударний перфоратор, ударний шуруповерт, ударна дриль
- Загальна довжина: 50 мм
- Робоча довжина: 25 мм
- Діаметр: 6,0 мм
- Тип хвостовика: фрезерований (3 фаски)
- Оброблювані матеріали: фаянс, керамічна та клінкерна плитка
Комплектація:
- Свердло алмазне по плитці DeWALT 6 x 50 мм (1 шт.)
- Поставляється в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По склу/кераміці |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 6 мм |
| Довжина робочої частини | 25 мм |
| Загальна довжина | 50 мм |
| Набір | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | Циліндричний |
| Комплектація | набір свердел |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 819 ₴

