
Нівелір лазерний STANLEY CUBIX Green Beam Cross Lin (STHT77499-1)
6 385 ₴
- Готово до відправки
- Код: STHT77499-1
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нівелір лазерний STANLEY CUBIX Green Beam Cross Lin (STHT77499-1) — професійний інструмент для будівництва та ремонту житлових приміщень. Проєктує чіткі зелені вертикальні та горизонтальні лінії на плоскі поверхні, забезпечуючи точну розмітку і вирівнювання.
Конструктивні особливості та переваги:
- Проєктування видимих вертикальних і горизонтальних зелених ліній
- Вертикальна і горизонтальна лінії з кутом 100°
- 3-позиційний замок із ручним режимом
- Знімна дужка швидкого з'єднання
- 1/4" нарізне кріплення для використання штатива
- Захисний чохол для транспортування і зберігання
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: STANLEY
- Клас: професійний
- Тип: нівелір
- Клас приладу: 2
- Живлення: 2 x 1,5 В (AA)
- Робочий діапазон: 16 м
- Кількість променів: 2
- Напрямок променів: вертикаль/горизонталь
- Самовирівнювання: є, ±4°
- Точність: 0,6 мм/м
- Лазерний діод: 510 нм, <1 мВт
- Різьба штатива: 1/4"
- Робоча температура: -10…+60 °C
- Температура зберігання: -20…+70 °C
- Колір лазерного діода: зелений
- Клас захисту: IP50
- Кратність збільшення: немає
- Вага: 0,6 кг
Комплектація:
- Нівелір — 1 шт.
- Батарейки — 2 шт.
- Постачається в захисному чохлі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Робочий діапазон | 16 м |
| Похибка вимірювання | 0.6 мм/м |
| Кут самовирівнювання | 4 град. |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 510 нм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP50 |
| Вага | 0.6 кг |
| Колір лазера | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | тримач, чохол |
| Тип | Лазерний нівелір |
| Харчування | 2xAA |
| Межі самовирівнювання | 4° |
| Різьба штатива | 1/4 дюйма |
| Габарити | 239x177x145 мм |
| Клас захисту | IP50 |
| Країна торгової марки | США |
| Горизонтальна проєкція | 1 шт |
| Точність приладу | 0.6 ±мм/м |
| Робоча відстань | 12 м |
| Робоча відстань із приймачем | 12 м |
| Вертикальна проєкція | 1 шт |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 385 ₴





