
Тріскачка для головок Miol 58-200 1/4", 150 мм, 72 зуба
360 ₴
- Готово до відправки
- Код: 58-200
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Тріскачка для головок Miol 58-200 - інструмент з храповим механізмом на 72 зуба і квадратом 1/4" під стандартні торцеві головки, насадки, подовжувачі та перехідники для закручування/викручування болтів, гайок та інших різьбових з'єднань.
Сфера застосування: часто використовується для автосервісу, СТО, в майстернях. Цей інструмент підходить для побутового використання.
Переваги тріскачки для головок Miol 58-200
- Міцний хром-ванадієвий корпус інструменту
- Двокомпонентна рукоятка не ковзає в руці і забезпечує зручний хват інструменту
- Прапорець для швидкого перемикання напрямку обертання
- Вигнута форма спрощує роботу в умовах обмеженого простору
- Кнопка скидання для швидкої заміни головки
Характеристики трещотки для головок Miol 58-200
| Розмір квадрата: | 1/4" |
| Довжина тріскачки: | 150 мм |
| Кількість зубців: | 72 |
| Вага: | 0.1 кг |
| Батьківщина торгової марки: |
|
| Країна-виробник: |
|
5 причин купити тріскачку в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД "Укрсервіс можна купити недорогу тріскачку для торцевих головок 1/4". Компанія Укрсервіс - авторизований дилер ТМ Miol на території України. Вся продукція якісна і поставляється по офіційних каналах. Якщо Вас цікавить, скільки в інтернеті варто недорога тріскачка на 72 зубця, менеджери нададуть детальну консультацію і підкажуть, як правильно вибрати трищетку для торцевих головок. В каталозі сайту Ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про трещетке для головок Miol 58-200.
Доставка здійснюється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miol |
| Довжина інструменту | 150 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | тріскачка (вороток з храповим механізмом) |
| Розмір приєднувальних головок | 1/4" |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Довжина трещотки, мм | 150 |
| Розмір квадрата, дюйм | 1/4 |
| Кількість зубців | 72 |
- Ціна: 360 ₴
