
Домкрат пляшковий King Tony 9TY112-32A-B гідравлічний телескопічний
3 408 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9TY112-32A-B
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Автомобільний домкрат King Tony 9TY112-32A-B — обладнання з гідравлічним механізмом для підіймання автомобілів та інших вантажів під час виконання ремонтних і монтажних робіт. Ця модель належить до пляшкового типу домкратів і може підняти до 32 тонн ваги.
Сфера застосування та призначення: часто використовується для ремонту автомобіля в домашніх умовах, для обслуговування автомобільної техніки на СТО, шиномонтажі, в автосервісі.
Переваги пляшкового домкрата King Tony 9TY112-32A-B
Ручний привод плунжера забезпечує плавний хід і дає змогу підняти автомобіль вагою до 32 т без великих фізичних зусиль із боку користувача. Максимальна висота підйому становить від 260 до 430 мм
Компенсувальний гвинт розташований усередині штока
Для роботи гідравлічного механізму використовується спеціальна індустріальна олива АІ, слабко схильна до стиснення
Міцний металевий корпус здатний витримувати великі навантаження
Підіймання для підкачування дократа легко знімається й забезпечує компактне зберігання
Бічна металева ручка для зручнішого транспортування й експлуатації
В офіційному інтернет-магазині ТД Укрсервіс можна купити домкрат для автомобіля на 32 т. ТД Укрсервіс — офіційний сертифікований дилер торгової марки King Tony. Уся продукція якісна й оригінальна, постачається з гарантією якості 1 рік. Якщо Вас цікавить найкращий домкрат для легкового автомобіля на 32000 кг, менеджери нададуть докладну консультацію й підкажуть, який домкрат вибрати для автомобіля. У каталозі сайту Ви також зможете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі та переглянути правильні відгуки про пляшковий дократ King Tony 9TY112-32A-B.
Доставка виробляється всією Україною: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Tony |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23 кг |
| Висота підхоплення | 260 мм |
| Висота підіймання | 430 мм |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Макс. навантаження | 32000 кг |
| Механізм підйому | Гідравлічний |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Тип | Вертикальний (пляшковий) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 408 ₴

