
Тример Husqvarna 128 C бензиновий, 0.8 кВт (9527157-56)
4 798 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9527157-56
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тример Husqvarna 128 C — зручна садова техніка для скошування трави та бур'янів у місцях, недоступних або важкодоступних для інших різновидів садової техніки. Ця модель обладнана надійним бензиновим двигуном потужністю 800 Вт. Пристрій використовується без наплічних ременів, але завдяки чудовому балансуванню та невеликій вазі (4,4 кг), не втомлює оператора під час косіння.
Призначення: часто використовується для скошування в місцях, недоступних для газонокосарок: біля стін, бордюрів, каменів, дерев, живоплоту, під лавочками, скульптурами тощо.
Особливості садової техніки Husqvarna
Поєднання високої продуктивності та малої ваги
Поглинають більшу частину вібрації
Безпечний процес запуску
Міцна конструкція
Ергономічний дизайн
Регульована ручка
Збалансована ремінна оснастка
Переваги тримера Husqvarna 128 C
Ширина захоплення газону становить 30 см
Надійний бензиновий двигун потужністю 1,1 л. с.
Для тримера підходить волосінь діаметром 2 мм
Роторна різальна система
Максимальна швидкість двигуна досягає 8000 об/хв
Довгий вигнутий вал оптимально підходить для роботи у важко досягнутих місцях
Захисний кожух біля тримерної головки захищає оператора від дрібно зрізаної трави, яка може розлітатися в різні боки
Дворежимна різальна система з Tap'n Go для швидкого подавання волосіні
Рівень вібрації становить 6,4 м/с2
Після вимкнення інструмента кнопка повертається в початкову позицію
Тримерна головка обертається за годинниковою стрілкою
Система Smart Start зменшує опір шнура стартера до 40%
Ручка тримера зручно розташована на штанзі
Ручний паливний насос видаляє повітря з карбюратора та паливної системи для легкого та швидкого запуску
Компактні габарити та невелика вага (4,4 кг)
Технічні характеристики тримера Husqvarna 128 C
Тип двигуна:
2-тактний, бензиновий
Потужність:
0,8 кВт/1,1 л.с.
Об'єм двигуна:
28 см3
Частота роботи двигуна:
8000 об./хв
Діаметр волосіні:
2 мм
Рівень шуму:
114 дБ(А)
Рівень вібрації:
6,4 м/с2
Вага:
4,4 кг
Гарантія:
24 міс
5 причин купити тример у Укрсервіс
Гарантія якості
Оптимальна ціна
Оперативна доставка
Понад 20 років на ринку
Власний сервісний центр
В інтернет-магазині Укрсервіс представлений широкий асортимент надійних бензинових тримерів за гарною ціною. Укрсервіс — офіційний дилер ТМ Хускварна. На всю продукцію поширюється офіційна гарантія якості. Завдяки надійним тримерам доглядати за своєю ділянкою стало ще простіше. Якщо Ви сумніваєтеся, як вибрати бензиновий тример для дому або дачі, консультанти з радістю повідомлять на Ваші питання й допоможуть вибрати найкращий тример із необхідними технічними характеристиками. Хочете дізнатися, що таке бензиновий тример і для чого він потрібен? В інтернет-магазині Укрсервіс можна подивитися безліч фото, на яких наочно продемонстрована робота цього садового інструменту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Тип | Тример |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.4 кг |
| Діаметр штанги | 25 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Об'єм паливного бака | 0.4 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр волосіні | 2.4 мм |
| Клас | Побутовий |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання |
| Штанги | Алюміній |
| Потужність | 0.8 кВт |
| Потужність двигуна, л. с | 1.1 л. |
| Оберти двигуна | 8000 об./хв |
| Об'єм двигуна | 28 см3 |
| Оснастка | Косильна головка |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Тип ременя | ранцевий |
| Рівень шуму | 114 дБ |
| Форма рукоятки | U-подібна |
| Ширина захоплення волосіні | 400 мм |
| Ширина захоплення ножа | не передбачено |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 798 ₴


