Бензопила Husqvarna 440 II — легка в експлуатації й ефективна в роботі універсальна бензопила. Ця модель чудово підходить для виробництва. Ефективно працює в умовах середньої складності.
Призначення: розчищення дерев, заготівля дров, деревопереробна обпромінювання.
Особливості ланцюгових пил Хускварна
Ідеальне співвідношення потужності та ваги
Ергономічний дизайн
Антивібраційна ручка
Централізована система очищення повітря підвищує зносостійкість механізму
Швидкознімний повітряний фільтр
Переваги бензопили Husqvarna 440 II
Відцентрова система очищення повітря Air Injection збільшує зносостійкість повітряних фільтрів
Знижене споживання палива завдяки системі X-Torq®
Зручна заміна й очищення повітряного фільтра
Потужний двигун із максимальною швидкістю 9000 об/хв
Відкидна кришка бензобака спрощує процес заправлення
Надійна свічка запалювання NGK BPMR7A
Комбіноване керування старт/стоп і дросельна заслінка знижують ймовірність "заливання" двигуна
Оливонасос із фіксованим подаванням олії
Система Smart Start® знижує опір шнура стартера до 40%
Ефективне інерційне гальмо ланцюга
Порівняно невелика вага (4,4 кг)
Прозорий індикатор палива дає змогу легко контролювати рівень палива в баку
Можна встановити шину завдовжки до 45 см
Кований трисекційний колінчастий вал збільшує термін експлуатації бензопилки
Антивібраційна система ізолює двигун від ручок за допомогою сталевих пружин
Ручний паливний насос оптимізує запуск інструмента
Технічні характеристики бензопили Husqvarna 440 II
Потужність:
1,8кВт
Об'єм циліндра:
40,9 cm³
Макс. робоча швидкість двигуна:
9000 об./хв
Швидкість холостого ходу:
2900 об./хв
Вага:
4,4 кг
Свічка запалювання:
NGK BPMR7A, Champion RCJ7Y
Зазор свічки запалювання:
0.5 mm
Довжина шини (Min/Max):
33 см / 45 см
Швидкість ланцюга в робочому режимі:
17,3 м/с
Витрата палива:
513 г/кВт*год
Об'єм бака для олії:
0,25 л
Тип оливного насоса:
фіксоване подавання
Продуктивність оливного насоса (Мін/Макс):
14 мл/хв
Рівень потужності звуку, LWA:
114 дБ (A)
Рівень шуму:
112 дБ (A)
Рівень звукового тиску на вухо оператора:
102 дБ (A)
Еквівалент вібрацій (ahv, eq) передня/задня ручка:
3,8 м/с2/4,2 м/с2
5 причин купити бензопилу в Укрсервіс
Гарантія якості
Оптимальна ціна
Оперативна доставка
Понад 20 років на ринку
Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД Укрсервіс можна недорого купити найкращу бензопилу для дому. Універсальна бензопилка Husqvarna 440 II — чудове рішення як для лісообробної галузі, так і для використання в домашніх умовах. Укрсервіс — офіційний дилер ТМ Husqvarna. Вся продукція сертифікована та постачається з офіційною гарантією якості від виробника. Якщо Ви хочете дізнатися вартість бензопил худварна в інтернеті, менеджери інтернет-магазину нададуть Вам якісну консультацію.
Інструкція експлуатації бензопили Husqvarna 440
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Вага | 4.5 кг |
| Кількість ланок | 64 |
| Кількість обертів | 9000 об/хв об/хв |
| Комплектація | гарантійний талон, Картонне паковання, ланцюг, упор, шина |
| Потужність | 1800 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 2.5 л.с |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.25 л |
| Об'єм двигуна | 40.9 см3 |
| Об'єм паливного бака | 0.37 л |
| Розмір шини | 38 см / 15 дюймів |
| Витрата палива | 0.513 л/год л/годину |
| Свічка запалювання | NGK BPMR7A |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Тип | напівпрофесійна |
| Тип запуску | Smart Start |
| Товщина ланки | 1.3 мм |
| Тріумф ланцюга | інерційний |
| Рівень шуму | 114 дБ |
| Крок ланцюга | 0.325 дюйма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 299 ₴

