
Дриль-міксер Stanley SDR1400 (SDR1400)
5 054 ₴
- В наявності
- Код: SDR1400
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні переваги Stanley SDR1400:
2 роки — повна гарантія на весь механізм
1400 Вт — максимальна потужність
2 швидкості — регулювання швидкості під суміш
480/800 об./хв — максимальні оберти двигуна для розмішування сумішей
Шпиндель М14 — для кріплення віночків
Плавний пуск
Блокування кнопки увімкнення
Кабель 2 м
3,5 кг — мала вага інструмента
Комплектація
Дриль-міксер Stanley SDR1400
віночок
картонна упаковка
Опис дриля Stanley SDR1400
Stanley SDR1400 — промисловий дриль-міксер підвищеної потужності, який призначається для професійного використання. В інструмент вбудований якісний двигун потужністю на 1400 Вт із захистом від пилу, який живиться від побутової мережі з напругою 220 В. Дриль обладнана 2-швидкісним редуктором із металевими шестернями, що неабияк збільшує термін експлуатації инструмента. Швидкість під час роботи регулюється натисканням на критичний курок інструмента. На холостому ходу дриль видає до 800 об/хв, чого досить для впевненого свердління й розмішування будівельних сумішей. Дриль постачається в картонній упаковці з ключовим патроном, додатковою ручкою й ключем для патрона.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Вага | 3.5 кг |
| Діаметр патрона | M14 |
| Індикація заряджання | 0 |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 800 об./хв об/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Контроль обертів | Да |
| Максимальна ємність акумулятора | 0 |
| Потужність | 1400 Вт |
| Наявність реверсу | Немає |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Тип | Дриль-міксер |
| Тип акумулятора | 0 |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип патрона | Шпиндель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 054 ₴

