Бензопила Husqvarna 440E — ефективна модель другого покоління універсальних бензопил Husqvarna. Має систему легкого запуску та зручна в керуванні.
Призначення: Дерево переробляюча промисловість, заготівля дров на зиму, розчищення лісу від дерев, що розпустилися, лісопів.
Особливості ланцюгових пил Хускварна
Ідеальне співвідношення потужності та ваги
Ергономічний дизайн
Антивібраційна ручка
Централізована система очищення повітря підвищує зносостійкість механізму
Технологія X-Torq знижує рівень викиду вихлопних газів на 75%
Переваги бензопили Husqvarna 440E
Відкидна кришка заправного бака легко відкривається й закривається під час заправляння/дозаправляння палива
Швидкорознімний повітряний фільтр забезпечує зручнішу заміну й очищення повітряного фільтра.
Система Smart Start® дає змогу запускати інструмент із мінімальним зусиллям
Опір шнура стартера зменшено до 40%
Відцентрова система попереднього очищення повітря Air Injection збільшує довговічність механізму
Одноважільне керування бензопилою зменшує ймовірність заливання двигуна
Засувки кришки циліндра економлять час під час заміни або очищення свічки запалювання
Ручний паливний насос неабияк прискорює й полегшує запуск інструмента
Технологія X-Torq ® знижує споживання палива та рівень викиду шкідливих вихлопних газів
Зрозумілі валкові мітки для поліпшення точності валки
Прозорий індикатор палива дає змогу легко контролювати кількість палива в Баку.
Для регулювання ланцюга не потрібні додаткові інструменти
Підвищений комфорт оператора завдяки м'яким вставкам на ручці інструмента
Кований трисекційний колінчастий вал збільшує термін експлуатації.
Антивібраційна система забезпечує додатковий комфорт користувача
Ефективне інерційне гальмо ланцюга
Комбіноване керування Start/Stop полегшує запуск бензопилки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Вага | 4.4 кг |
| Кількість ланок | 64 |
| Кількість обертів | 9000 об/хв об/хв |
| Комплектація | гарантійний талон, Картонне паковання, ланцюг, упор, шина |
| Потужність | 1800 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 2.4 л. |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.25 л |
| Об'єм двигуна | 40.9 см3 |
| Об'єм паливного бака | 0.38 л |
| Розмір шини | 38 см / 15 дюймів |
| Витрата палива | 0.531 л/год л/годину |
| Свічка запалювання | NGK BPMR7A |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Тип | напівпрофесійна |
| Тип запуску | Smart Start |
| Товщина ланки | 1.3 мм |
| Тріумф ланцюга | інерційний |
| Рівень шуму | 114 дБ |
| Крок ланцюга | 0.325 дюйма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 078 ₴

