
Ящик інструментальний DeWALT TOUGHSYSTEM 2.0 (1 відділення) (DWST83342-1)
6 345 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWST83342-1
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик інструментальний DeWALT TOUGHSYSTEM 2.0 призначений для безпечного зберігання та транспортування інструментів. Конструкція забезпечує вологостійкість за стандартом IP65 та сумісність з іншими модулями системи TOUGHSYSTEM. Ящик оснащено місцем для кріплення чипа Tool Connect та можливістю встановлення блоків один на одного.
Конструктивні особливості:
- Удосконалені передні клямки EASYCLOSE — зручна робота однією рукою
- Високоякісне ущільнення у кришці — вологостійкість за стандартом IP65
- Нові запатентовані бічні засувки з автоматичним з'єднанням модулів
- Повна сумісність із системою TOUGHSYSTEM 1.0
- Всередині місце для кріплення чипа Tool Connect
- Можливість нарощування — усі блоки можна встановлювати один на одного
- Інноваційний дизайн — міцний і жорсткий
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна походження: Ізраїль
- Виробник: DeWALT
- Клас: професійний
- Тип: ящик для інструментів
- Кількість відділень: 1
- Матеріал ящика: поліпропілен
- Корисний об'єм: 55,0 л
- Максимальна вантажність: 50,0 кг
- Колір: чорний/жовтий
- Матеріал замків: пластик/метал
- Утоплювана ручка: так
- Товщина стінок: 2,8 – 3,0 мм
- Довжина: 550 мм
- Ширина: 370 мм
- Висота: 410 мм
Комплектація:
- Ящик інструментальний DeWALT TOUGHSYSTEM 2.0 (1 відділення)
- Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип | Ящик переносний |
| Кількість відділень/кишень | 1 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 410 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник | Ізраела |
| Країна торгової марки | США |
| Призначення | Для ручного інструменту |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 345 ₴





