
Акумуляторний шурупокрут Makita DDF485FYX3 безщітковий (DDF485FYX3)
7 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: DDF485FYX3
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Основні переваги Makita DDF485FYX3:
Легкий і компактний інструмент із регулюванням числа обертів (2 щаблі)
Швидкозатискний патрон забезпечує легку зміну біти однією рукою
Безщітковий мотор, що не потребує обслуговування BL Makita
Пилозахищений і вологостійкий інструмент для ефективної роботи XPT
Ергономічна ручка
Вбудована яскрава світлодіодна підсвітка з функціями попереднього світіння та післясвічення
Великий курковий перемикач, щоб ваші пальці не втомлювалися навіть після тривалої роботи з інструментом
Високий комфорт роботи завдяки чудовому балансуванню та компактним розмірам
21 ступінь регулювання крутного моменту, крутного моменту
Двошвидкісний редуктор із металевими шестернями
Комплектація
Шуруповерт Makita DDF485FYX3
Акумулятор BL1830B — 2 шт.
Зарядний пристрій DC18RC
Картонна коробка
Опис акумуляторного шурупокрута Makita DDF485FYX3
Makita DDF485FYX3 — дриль-шурупокрут підвищеної потужності, яка призначається для побутового та помірного професійного використання. Живиться від Li-Ion акумуляторів Makita з напругою 18 В. У шурупокрут вбудований двошвидкісний редуктор із металевими шестернями, що неабияк збільшує термін експлуатації інструмента. На першій швидкості 500 об./хв DDF485FYX3 розвиває крутний момент до 27 Нм, що дає змогу закручувати кріплення. На другій швидкості 1900 об/хв розвиває крутний момент 50 Нм, користувач може ефективно свердлити різні матеріали: дерево, метал тощо. Вбудована захисна електроніка оберігає акумулятор від перевантаження, перегрівання та глибокого розрядження, а гальмо двигуна зупиняє обертання свердла відразу після закінчення роботи. Інструмент комплектується швидкозатискним патроном для свердел із хвостовиком до 13 мм. Шурупокрут Makita DDF485FYX3 постачається в захисному кейсі з 2 акумуляторами, зарядним пристроєм і картонною коробкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.4 кг |
| Габарити | 169x79x255 мм |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 38 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Побутовий |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 1900 об/хв об/хв |
| Кількість режимів | 21 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Крутний момент | 50 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | 3 Агод |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний |
| Стан товару | Новий |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 999 ₴





