
Торцювальна пила Metabo KGS 254 I Plus (0102540200)
48 880 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0102540200
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Максимальна гнучкість під час розпилювання завдяки столам, що обертається в обидві сторони, і пиляльній головці, що нахиляється в обидві сторони
Висока продуктивність різання завдяки функції протягування для широких заготівок
Тихий індукційний двигун із гальмами та вимкненням під час перевантаження — не вимагає технічного обслуговування, дуже надійний
Просте транспортування завдяки ергономічним ручкам для перенесення й блокуванню пиляльної головки
Оптимальне відсмоктування тирси завдяки другій точці безпосередньо в місці розпилювання
Metabo Quick для заміни пиляльного полотна без інструментів
Плавний пуск для тривалого терміну експлуатації двигуна та редуктора
Швидке та прецизійне настроювання завдяки точкам фіксації кутів
Високі упори, які можуть зрушуватися в бік, для безпечного пиляння
Швидкозатискна струбцина для надійної фіксації заготівки зверху або спереду
Інтегровані розсувні розширення столу з алюмінієвого лиття під тиском
Обмежувач глибини для простоти виконання пазів
Усі шкали й елементи керування добре видимі й інтуїтивно зрозумілі для використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 37.4 кг |
| Габарити | 930x690x590 мм |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 54 мм |
| Довжина мережевого шнура | 2.2 м м |
| Кількість обертів | 4650 об/хв об/хв |
| Комплектація | затискач для матеріалу, перехідник 35/58 мм,Твердосплавний пиляльний диск (60 зубців),2 інтегровані розширення стола |
| Макс. глибина пропилювання | 90 мм |
| Макс. діаметр диска | 254 мм |
| Макс. кут нахилу | 46 |
| Макс. кут повороту пили | 60 |
| Макс. ширина пропилювання | 305 мм |
| Особливості | Лазерний цілевказівник |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Да |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип двигуна | Індукційний |
| Функція протяжки | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 880 ₴


