
Акумулятор Husqvarna 40-B220X (9706078-01)
8 999 ₴
- В наявності
- Код: 9706078-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Husqvarna 40-B220X — це потужна батарея 36 В ємністю 6 А·год, призначена для вимогливих професійних інструментів. Як і всі акумулятори Husqvarna BLi-X, він виготовлений за найсучаснішою технологією елементів, що забезпечує чудове співвідношення ваги та ємності. Надійна конструкція відповідає стандарту IPX4 для використання в будь-яку погоду з усім професійним обладнанням Husqvarna 36V. Система ActiveCool охолоджує акумулятор як під час роботи, так і під час заряджання.
Конструктивні особливості:
Активне охолодження Husqvarna ActiveCool забезпечує ефективне охолодження акумулятора як під час заряджання, так і під час розряджання.
Вбудоване під'єднання — акумулятори з вбудованим модулем під'єднання можна легко під'єднати до Husqvarna Fleet ServicesTM. Дає змогу вам бачити останнє відоме місце розташування, цикли заряджання, а також знаходити інформацію про стан вашого акумулятора.
Акумулятор відповідає класу водонепроникності IPX4. Це робить його довговічним і надійним інструментом, який можна використовувати цілий рік за будь-яких погодних умов.
Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача
Індикатор температури вказує на те, що батарея виходить за межі допустимого діапазону температур для заряджання або розряджання.
Комплект постачання:
Акумулятор Husqvarna 40-B220X
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.9 кг |
| Габарити | 115.6х155х98 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання |
| Максимальна ємність акумулятора | 9.4 Ачас |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 999 ₴

