
Насос циркуляційний Aquatica LEO 3.0 774741 (774741)
3 083 ₴
- Немає в наявності
- Код: 774741
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Основні переваги насоса Aquatica Leo 3.0 774741:
2 роки гарантії на весь механізм123 Вт — максимальна потужність 220 В — напруга живлення насоса1500 л/год — максимальна продуктивність 9 м максимальний напір води 6 барів — максимальний тиск60 °C — максимальна температура води, що перекачується, що перекачується, 3/4" — діаметр патрубків для під'єднання (в комплекті перехідники на 1/2") Карпус із чавунаВал двигуна з металокерамікиОбмотка статора двигуна з мідіH — клас ізоляціїIP42 — клас захисту корпусу
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
Насос циркуляційний Aquatica Leo 3.0 774741Перехідники 1/2"
Картонне паковання
ОПИС НАСОСА Aquatica Leo 3.0 774741
Aquatica Leo 3.0 774741 — насос для перекачування чистої води без домішок і підвищення тиску в системі водопостачання. Використовується для створення додаткового тиску перед водонагрівачами, котлами, пральними машинами та підвищення напору в душі. Максимальна пропускна здатність становить 1500 л/год за споживаної потужності всього 123 Вт.
5 причин купити насос Aquatica в Укрсервіс
Гарантія якості
Оптимальна ціна
Оперативна доставка
Понад 20 років на ринку
Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині ТД Укрсервіс можна купити циркуляційний насос для дому. ТД Укрсервіс — офіційний дилер ТМ Aquatica на території України. Усі насоси виробництва Aquatica сертифіковані та постачаються з офіційною гарантією якості. Якщо Вас цікавить, скільки параметрів насоса Aquatica, менеджери нададуть докладну консультацію й підкажуть, який інструмент краще взяти для дому. В електронному каталозі Ви також запросто знайдете правильні відгуки про обраний насос.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Конструктивні особливості | |
| Тип ротора | Мокрий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.2 кг |
| Висота напору | 9 м |
| Габарити | 160x106x126 мм |
| Діаметр входу | 3/4 дюйми |
| Діаметр виходу | 3/4 дюйми |
| Комплектація | Картонне паковання, перехідники 1/2" |
| Макс. тиск | 6 бар |
| Макс. температура | 60 C |
| Матеріал валяв двигун | металотехніка |
| Материал насоса | чавун |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Монтажна довжина | 160 мм |
| Особливості | автоматичне включення |
| Споживана потужність | 123 Вт |
| Призначення | для підвищення тиску ХВС |
| Швидкодія | 1500 л/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип з'єднання | різьба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 083 ₴



