
Візок складаний транспортувальний STANLEY (300 кг) (SXWT-HT526)
4 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: SXWT-HT526
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складний транспортний візок STANLEY (300 кг) — це надійний інструмент для перевезення вантажів, меблів та коробок без зайвих зусиль. Міцна суцільноструктурна конструкція забезпечує довговічність і стійкість, а продуманий дизайн гарантує безпеку при транспортуванні.
Конструктивні особливості:
- Вантажний візок із міцною суцільноструктурною конструкцією для надійності та довговічності
- Ергономічні ручки із захистом для суглобів для комфортного й безпечного використання
- Дозволяє легко переміщати великі вантажі, меблі та коробки
- Стабільна конструкція та міцні колеса забезпечують плавний рух навіть на нерівних поверхнях
- Легкі маневри та безпека під час транспортування вантажів як у приміщенні, так і на відкритому повітрі
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: США
- Країна походження: Китай
- Виробник: STANLEY
- Тип: візок для кейсів/будівельних матеріалів
- Призначення: для перевезення
- Матеріал корпусу: сталь
- Матеріал коліс: гума (пневматика)
- Кількість коліс: 2
- Діаметр коліс: 260 мм
- Максимальна вантажність: 300 кг
- Розмір платформи: 400х195 мм
- Наявність гальма: немає
- Габаритні розміри в розкладеному стані: 465х620х1180 мм
- Вага: 11.1 кг
Комплектація:
- Візок складаний транспортувальний STANLEY (300 кг)
- Інструкція з експлуатації
- Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Stanley |
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 300 кг |
| Тип коліс | Камерний |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Власна вага | 11.1 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 465 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Висота | 1180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ховаючись ручка | Так |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Количество полок | 1 |
| Країна торгової марки | Германия |
| Вантажність | 300 кг |
| Стан товару | Новий |
| Матеріал полиці | алюміній |
| Колір | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 699 ₴






