
Гравер акумуляторний Bosch GRO 12V-35 (06019C5000)
5 874 ₴
- В наявності
- Код: 06019C5000
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Продуктивні та багатоцільові для професійного використання.
- Потужний двигун із високою частотою обертів (до 35 000 об/хв) для швидкої роботи.
- Різні варіанти професійного застосування, наприклад, різання, шліфування, фрезерування, полірування та свердління, навіть у важкодоступних місцях.
- Комфортна робота завдяки компактній конструкції, ергономічному дизайну і вбудованому світлодіодному освітленню.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - Німеччина
- Країна походження - Китай
- Виробник - Bosch
- Тип - гравер
- Тип живлення - від акумулятора
- Тип акумулятора - Li-Ion
- Напруга акумулятора - 12 В
- Частота холостого ходу: 5000 - 35000 об/хв
- Тип двигуна - щітковий
- Регулювання швидкості - так
- Звуковий тиск - 74 dB(A)
- Звукова потужність - 80 dB(A)
- Вібрація - 2.5 м/с²
- Діаметр цанги - 3.2 мм
- LED підсвічування - так
- Вага - 0.62 кг
- Гарантія - 24 місяці
Комплект поставки:
- Гравер акумуляторний Bosch GRO 12V-35
- 5 х відрізних дисків, 32 мм
- Вкладення 1/2 L-BOXX для інструментів
- Затискна оправка
- Затискна цанга
- Знімний кожух
- Ключ
- Коробка приладдя
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Максимальна кількість обертів | 35000 об/хв |
| Вага | 0.62 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір цанги | 3.2 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, комплект насадок |
| Тип | гравер обертальний |
| Харчування | Від акумулятора |
| Країна торгової марки | Германия |
| LED-підсвічування | Так |
| Клас | Професійний |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Діаметр цанги | 3.2 |
| Контроль обертів | Да |
| Стан товару | Новий |
| Плавний запуск | Немає |
| Кейс у комплекті | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 874 ₴



