
Гравер акумуляторний Dremel Lite 7760-15 (F0137760JA)
3 708 ₴
- Немає в наявності
- Код: F0137760JA
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гравер акумуляторний Dremel Lite 7760-15 — універсальний інструмент для виконання численних дрібних робіт: шліфування, різання, гравіювання, очищення, полірування та інших операцій. Дозволяє використовувати різні насадки для роботи з різноманітними матеріалами, що робить його ідеальним як для домашніх майстрів, так і для творчих проєктів. Інструмент працює від акумулятора Li-Ion, що забезпечує можливість використання на вулиці та в приміщеннях без підключення до мережі. Вага всього 270 г забезпечує комфортну роботу без втоми, а компактні розміри підвищують точність виконання завдань.
Переваги:
- Універсальність: шліфування, різання, гравіювання, очищення, полірування
- Робота від акумулятора Li-Ion
- Компактні розміри та мала вага — всього 270 г
- М’які накладки в зоні захоплення для зручності роботи
- Регульована швидкість обертання: 8000–25000 об/хв
- Система швидкої заміни насадок EZ Twist
- Можливість зарядки через USB
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна походження: Мексика
- Виробник: Dremel
- Тип: гравер
- Тип живлення: акумулятор
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Напруга акумулятора: 3,6 В
- Ємність акумулятора: 2,0 Ah
- Частота холостого ходу: 8000–25000 об/хв
- Час заряджання до 100%: 165 хв
- Регулювання швидкості: так
- Діаметр цанги: 3,2 мм
- Вага: 0,27 кг
- Звуковий тиск: 70 dB (A)
- Звукова потужність: 77,1 dB (A)
- Вібрація: 2,5 м/с²
- Гарантія: 24 місяці
Комплектація:
- Гравер акумуляторний Dremel 7760-15
- Високошвидкісна насадка 3,2 мм
- Кругова насадка з алмазним покриттям 2 мм
- Шліфувальний камінь з оксиду алюмінію
- Щітка з вуглецевої сталі 19 мм
- Щетинна щітка 13 мм
- Полірувальний круг 13 мм — 3 шт.
- Полірувальна паста
- Шліфувальна стрічка 13 мм, зерно 60 — 2 шт.
- Шліфувальна стрічка з насадкою 13 мм, зерно 60 — 1 шт.
- Шліфувальна стрічка 13 мм, зерно 120 — 1 шт.
- Тримач
- Кабель USB
- Зарядний пристрій
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dremel |
| Країна виробник | Мексика |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Максимальна кількість обертів | 25000 об/хв |
| Вага | 0.27 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Розмір цанги | 3.2 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Напруга акумулятору | 3.6 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання, комплект насадок |
| Тип | гравер обертальний |
| Харчування | Від акумулятора |
| Країна торгової марки | США |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Клас | Професійний |
| Рівень шуму | 77.1 дБ |
| Кількість предметів у наборі | 15 шт. |
| Діаметр цанги | 3.2 |
| Контроль обертів | Да |
| Стан товару | Новий |
| Плавний запуск | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 708 ₴


