
Візок алюмінієвий складаний транспортувальний STANLEY (70 кг) (SXWT-FT501)
2 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: SXWT-FT501
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Візок алюмінієвий складаний транспортувальний STANLEY (70 кг) (SXWT-FT501) призначений для зручного перевезення вантажів у побуті, майстерні або на складі. Легка та компактна конструкція забезпечує максимальну мобільність і простоту використання. Завдяки швидкому механізму складання візок легко розкладається та складається за кілька секунд, що робить його ідеальним для транспортування і зберігання.
Конструктивні особливості:
- Легка та компактна складана конструкція
- Швидке складання та розкладання за кілька секунд
- Основні навантажені пластикові елементи виготовлені з міцного нейлону
- Додаткові пластикові деталі виготовлені з поліпропілену
- Еластичний канат у контейнері для зручного зберігання
- Тихі колеса з термопластичної гуми та поліпропілену
- Плавний рух і висока зносостійкість коліс
- Зручність використання в різних умовах експлуатації
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: STANLEY
- Тип: візок для кейсів / будівельних матеріалів
- Призначення: для перевезення
- Матеріал корпусу: алюміній
- Матеріал коліс: термопластична гума, поліпропілен
- Кількість коліс: 2
- Діаметр коліс: 127 мм
- Максимальне навантаження: 70 кг
- Розмір платформи: 390х280 мм
- Наявність гальма: немає
- Габаритні розміри у складеному стані: 385х63х635 мм
- Габаритні розміри у розкладеному стані: 400х410х1000 мм
- Вага: 3.3 кг
Комплектація:
- Візок алюмінієвий складаний транспортувальний STANLEY (70 кг) (SXWT-FT501)
- Інструкція з експлуатації
- Поставка в картонній упаковці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Stanley |
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 70 кг |
| Тип коліс | Литі гумові |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Власна вага | 3.3 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Розміри майданчика | |
| Довжина майданчика | 390 мм |
| Ширина майданчика | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ховаючись ручка | Так |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Количество полок | 1 |
| Країна торгової марки | США |
| Вантажність | 70 кг |
| Стан товару | Новий |
| Матеріал полиці | алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴



