
Мийка електрична високого тиску STANLEY SXPW19CP-E (SXPW19CP-E)
10 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: SXPW19CP-E
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична мийка високого тиску STANLEY SXPW19CP-E — потужна та універсальна мийка, що підходить для миття легкових і вантажних автомобілів, мотоциклів, сільськогосподарської техніки, садових меблів, фасадів будівель і доріжок із сильними забрудненнями. Оснащена 3-х поршневим насосом із загартованої нержавної сталі для надійної продуктивності та довговічності.
Конструктивні особливості та переваги:
- 3-х поршневий насос із загартованої нержавної сталі
- Вбудована система автоматичного вимкнення при відпусканні курка — економія води та електроенергії
- Система безпеки для захисту від перевантаження
- Компактні розміри та вбудована ручка для транспортування
- Вбудовані тримачі аксесуарів для зручного зберігання
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна походження: Китай
- Виробник: STANLEY
- Тип: мийка високого тиску
- Клас: професійний
- Живлення: мережа 220 В / 50–60 Гц
- Споживана потужність: 1900 Вт
- Тип двигуна: щітковий
- Робочий тиск: 150 бар
- Максимальна продуктивність: 460 л/год
- Довжина шланга: 8 м
- Регулювання тиску: є
- Максимальна температура води: 50 °C
- Матеріал насоса/поршня: алюміній
- Котушка для шланга: немає
- Місткість бака для мийної рідини: 0,6 л
- Зовнішній фільтр води: є
- Вага: 10,5 кг
- Габарити: 258×272×357 мм
Сфера застосування:
- Миття автомобілів
- Очищення машин і механізмів
- Прибирання в майстернях
- Прибирання зовнішньої території
- Прибирання на СТО
- Очищення фасадів
- Очищення басейнів
- Очищення спортивних майданчиків
- Очищення в процесі виробництва
- Очищення виробничого обладнання
Комплект постачання:
- Електрична мийка високого тиску STANLEY SXPW19CP-E
- Пістолет — 1 шт.
- Подовжувальна трубка — 1 шт.
- Регульована форсунка — 1 шт.
- Роторна форсунка — 1 шт.
- Пінна насадка — 1 шт.
- Шланг високого тиску — 1 шт.
- Кругла насадка — 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Поставляється в картонній упаковці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Класифікація | Побутової |
| Матеріал корпусу насоса | Нержавіюча сталь |
| Максимальний тиск | 150 бар |
| Мінімальний тиск | 20 бар |
| Максимальна продуктивність | 460 л/год |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 50 град. |
| Матеріал поршнів насоса | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 258 мм |
| Ширина | 272 мм |
| Глибина | 357 мм |
| Вага | 10.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Електричний |
| Комплектація | гарантийный талон, инструкция по эксплуатации, Картонная упаковка, круглая насадка, пенная насадка, пистолет, удлинительная трубка, форсунки, шланг высокого давления |
| Тип | Мийка |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Матеріал | Пластик |
| Країна торгової марки | США |
| Матеріал помпи | Неіржавка сталь |
| Клас | Побутовий |
| Розміри | 258x272x357 мм |
| Довжина шланга | 8 м |
| Макс. тиск | 150 бар |
| Мін. тиск | 20 |
| Витрата води | 460 л/час |
| Потужність двигуна | 1900 Вт |
| Макс. температура | 50 C |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 999 ₴







