
Обприскувач акумуляторний ранцевий STANLEY SXSPBS16E (16 л) (SXSPBS16E)
6 898 ₴
- Готово до відправки
- Код: SXSPBS16E
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний обприскувач STANLEY — це розпилювач, який надягається на спину і працює від акумулятора, призначений для рівномірного обприскування рослин без ручних насосів. Точне дозування розпилюваного продукту досягається завдяки плавному регулюванню робочого тиску. Високий рівень комфорту під час носіння забезпечується ергономічною формою бака з плечовими ременями, м’якою підкладкою та застібкою-засувкою.
Конструктивні особливості:
- Підходить для пестицидів (гербіциди, інсектициди, фунгіциди), рідких добрив, води
- Стабільний характер розпилення завдяки насосу з електронним керуванням
- Регульоване сопло з простим швидким перемиканням між режимами туману та струменя
- Велике отвір бака для спрощення спорожнення та очищення
- Тривалий термін експлуатації завдяки схемі аварійного вимкнення при перегріві
- Просте транспортування завдяки втопленим ручкам і тримачу для розпилювальної трубки
- Пристрій працює під час регульованого тиску, що дає змогу адаптувати його для різних типів обробки
- Швидкість подавання забезпечує ефективне розпилення
- Оснащений літій-іонною батареєю, яка забезпечує до 2 годин безперервної роботи
- Вбудований LED-дисплей заряду акумулятора для контролю залишкового заряду
- М’які регульовані плечові ремені для комфорту при тривалій експлуатації
- Телескопічна алюмінієва штанга з латунною форсункою забезпечує більший радіус дії та точне налаштування розпилення
- Широкий заливний отвір для легкого наповнення бака
- Мембранний насос високої продуктивності з регулятором тиску гарантує стабільну та потужну роботу пристрою
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду — США
- Країна походження — Італія
- Виробник — STANLEY
- Тип — обприскувач
- Тип обприскувача — ранцевий
- Джерело живлення — від акумулятора
- Напруга акумулятора — 14.4 В
- Тип акумулятора — Li-Ion
- Тип двигуна — щітковий
- Ємність акумулятора — 2 Ah
- Час роботи на повному заряді — 120 хв
- Тип кріплення акумулятора — вбудований
- Об’єм бака — 16 л
- Робочий тиск — 0.5–5 барів
- Довжина штанги — 55–100 см
- Швидкість подавання — 0.6 л/хв
- Діаметр заливного отвору — 105 мм
- Вага — 3.2 кг
- Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
- Акумуляторний обприскувач ранцевий STANLEY SXSPBS16E (16 л)
- Телескопічна алюмінієва штанга — 1 шт.
- Насадка-форсунка з латуні — 1 шт.
- Зарядний пристрій — 1 шт.
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Італія |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Плечовий (на плечі) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 16 л |
| Продуктивність | 0.6 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 100 см |
| Загальна вага | 3.2 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 14.4 В |
| Тривалість автономної роботи | 2 годин |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип | Акумуляторний |
| Тип накачування | Акумуляторна |
| Наявність манометра | Немає |
| Матеріал резервуара | Пластик |
| Країна торгової марки | Германия |
| Під'єднання до компресора | не передбачено |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Макс. тиск | 5 бар |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 898 ₴







