
Дренажний насос для чистої води STANLEY SXUP750XCE (SXUP750XCE)
5 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: SXUP750XCE
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Насос дренажний Stanley — ідеально підходить для використання в обмеженому просторі завдяки своїй компактній конструкції.
Зсувна ручка для додаткової зручності та корпус із неіржавкої сталі, який легко чистити й обслуговувати.
Насос можна повністю занурювати у воду, що дає змогу ефективно відкачувати воду з колодязів, басейнів, підвалів і ємностей.
Поплавцевий вимикач забезпечує автоматичне увімкнення та вимкнення насоса залежно від рівня води, запобігаючи «сухій хід» і продовжуючи термін експлуатації пристрою.
Невелика потужність, забезпечує високу продуктивність, що підходить для побутового та дачного застосування.
Під'єднання шлангів різного діаметра — універсальний патрубок дає змогу під'єднувати шланги різного діаметра, забезпечуючи гнучкість в експлуатації.
Вбудована система термозахисту автоматично вимикає насос під час перегрівання, гарантуючи безпеку та надійність роботи.
Ергономічна ручка полегшує транспортування і переміщення насоса навіть в умовах обмеженого простору.
Технічні характеристики:
Країна походження — США
Країна реєстрації бренда — Китай
Виробник — STANLEY
Тип — дренажний насос
Контроль рівня води — поплавцевий механізм
Призначення — чиста вода
Джерело живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Потужність двигуна — 750 Вт
Тип двигуна — безщітковий
Продуктивність — 11 000 л/год
Максимальна температура подавання — 35 °C
Максимальна висота подавання — 8.5 м
Максимальний тиск — 0.85 бара
Максимальний розмір твердих частинок — 5 мм
Максимальна глибина занурення — 7 м
Залишкова висота води — 23 мм
Обмотка двигуна — алюміній
Матеріал корпусу — неіржавка сталь
Матеріал вала — неіржавка сталь
Механічне ущільнення — керамографіт
Розташування напірного патрубка — верхнє
Діаметр патрубка: G1|, G1-1/4|, G1-1/2|
Довжина кабелю — 10 м
Ступінь захисту — IPX8
Маса без приладдя — 5.9 кг
Габаритні розміри: 240х190х450 мм
Гарантія — 24 місяці
Сфери застосування:
Для усунення води в будинку та підвалі
Для перекачування води з басейнів
Комплект постачання:
Дренажний насос для чистої води STANLEY SXUP750XCE
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.74 кг |
| Висота напору | 6 м |
| Габарити | 227х240х262 мм |
| Глибина занурення | 7 м |
| Діаметр патрубка | 1/2 дюйм |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Макс. розмір частинок | 5 мм |
| Материал насоса | Пластик |
| Споживана потужність | 280 Вт |
| Призначення | чиста вода |
| Швидкодія | 9000 л/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 499 ₴



