
Мийка електрична високого тиску STANLEY SXPW25DTS-E (SXPW25DTS-E)
18 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: SXPW25DTS-E
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Мийка електрична високого тиску STANLEY SXPW25DTS-E — ідеальне рішення для миття легкових і вантажних автомобілів, сільськогосподарської техніки, мотоциклів, доріжок у саду, садових меблів, фасадів будівель із дуже сильним забрудненням. Потужний двигун, надійний насос з алюмінію, поршень із неіржавкої сталі забезпечують довгу та стабільну роботу в найжорсткіших умовах експлуатації. Довгий шланг і зручний пістолет дозволяють максимально ефективно використовувати мийку. Для зручності роботи в мийки є котушка для шланга, що зменшує місце, необхідне для зберігання. Телескопічна ручка для транспортування допомагає легко переміщати пристрій. Мийка обладнана зручними органайзерами для зберігання аксесуарів.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: США
- Країна походження: Китай
- Виробник: STANLEY
- Тип: мийка високого тиску
- Клас: побутовий
- Живлення: від мережі 220 В / 50–60 Гц
- Споживана потужність: 2500 Вт
- Тип двигуна: безщітковий
- Робочий тиск: 150 бар
- Максимальна продуктивність: 810 л/год
- Довжина шланга: 8 м
- Регулювання тиску: є
- Максимально допустима температура води: 50 °C
- Матеріал насоса/поршня: алюміній/неіржавка сталь
- Котушка для шланга: є
- Місткість бака для мийної рідини: 0,5 л
- Зовнішній фільтр води: є
- Вага: 18,4 кг
- Габарити: 460×400×958 мм
Сфера застосування:
- Мийка автомобілів
- Очищення машин і механізмів
- Прибирання в майстернях
- Прибирання зовнішньої території
- Прибирання на СТО
- Очищення фасадів
- Очищення басейнів
- Очищення спортивних майданчиків
- Очищення в процесі виробництва
- Очищення виробничого обладнання
Комплект постачання:
- Мийка електрична високого тиску STANLEY SXPW25DTS-E
- Шланг високого тиску — 1 шт.
- Роторна форсунка — 1 шт.
- Пістолет — 1 шт.
- Регульована форсунка — 1 шт.
- Пінник — 1 шт.
- Подвійна форсунка — 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Постачається в картонній упаковці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Класифікація | Побутової |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Максимальний тиск | 150 бар |
| Мінімальний тиск | 20 бар |
| Максимальна продуктивність | 810 л/год |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал поршнів насоса | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 460 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 958 мм |
| Вага | 18.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Електричний |
| Комплектація | гарантийный талон, Двойная форсунка, инструкция по эксплуатации, Картонная упаковка, Пенник, пистолет, Регулируемая форсунка, Роторная насадка, шланг высокого давления |
| Тип | Мийка |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Матеріал | Пластик |
| Країна торгової марки | США |
| Матеріал помпи | Алюміній |
| Клас | Побутовий |
| Розміри | 460х400х958 мм |
| Довжина шланга | 8 м |
| Макс. тиск | 150 бар |
| Мін. тиск | 20 |
| Витрата води | 810 л/час |
| Потужність двигуна | 2500 Вт |
| Макс. температура | 50 C |
| Стан товару | Новий |
- Ціна: 18 999 ₴




