
Мийка електрична високого тиску STANLEY SXPW14L-E (SXPW14L-E)
3 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: SXPW14L-E
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електрична мийка високого тиску STANLEY SXPW14L-E — ідеальне рішення для миття легкових і вантажних автомобілів, сільськогосподарської техніки, мотоциклів, садових доріжок, меблів та фасадів будівель із сильним забрудненням. Потужний двигун, надійний алюмінієвий насос і поршень із нержавної сталі забезпечують довгу та стабільну роботу в найжорсткіших умовах експлуатації.
Конструктивні особливості та переваги:
- Потужний безщітковий двигун
- Надійний алюмінієвий насос і поршень із нержавної сталі
- Невеликий шланг і зручний пістолет для ефективного використання мийки
- Телескопічна ручка для зручного транспортування
- Вбудовані органайзери для зберігання аксесуарів
- Котушка для шланга
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: США
- Країна походження: Китай
- Виробник: STANLEY
- Тип: мийка високого тиску
- Клас: побутовий
- Живлення: мережа 220 В / 50–60 Гц
- Споживана потужність: 1400 Вт
- Тип двигуна: безщітковий
- Робочий тиск: 110 бар
- Максимальна продуктивність: 390 л/год
- Довжина шланга: 3 м
- Максимальна температура води: 50 °C
- Матеріал насоса/поршня: алюміній/нержавна сталь
- Котушка для шланга: є
- Місткість бака для мийної рідини: 1 л
- Зовнішній фільтр води: є
- Вага: 7,6 кг
- Габарити: 322×275×458 мм
Сфера застосування:
- Миття автомобілів
- Очищення машин і механізмів
- Прибирання в майстернях
- Прибирання зовнішньої території
- Прибирання на СТО
- Очищення фасадів
- Очищення басейнів
- Очищення спортивних майданчиків
- Очищення в процесі виробництва
- Очищення виробничого обладнання
Комплект постачання:
- Електрична мийка високого тиску STANLEY SXPW14L-E
- Шланг високого тиску — 1 шт.
- Роторна форсунка — 1 шт.
- Пістолет — 1 шт.
- Регульована форсунка — 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Постачається в картонній упаковці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Класифікація | Побутової |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Максимальний тиск | 110 бар |
| Мінімальний тиск | 20 бар |
| Максимальна продуктивність | 390 л/год |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал поршнів насоса | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 322 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Глибина | 458 мм |
| Вага | 7.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Електричний |
| Комплектація | гарантийный талон, инструкция по эксплуатации, Картонная упаковка, пистолет, Регулируемая форсунка, Роторная насадка, шланг высокого давления |
| Тип | Мийка |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Матеріал | Пластик |
| Країна торгової марки | США |
| Матеріал помпи | Алюміній |
| Клас | Побутовий |
| Розміри | 322х275х458 мм |
| Довжина шланга | 3 м |
| Макс. тиск | 110 бар |
| Мін. тиск | 20 |
| Витрата води | 390 л/год |
| Потужність двигуна | 1400 Вт |
| Макс. температура | 50 C |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴




