
Плазморіз інверторний DeWALT DXWDCUT40E (DXWDCUT40E)
79 998 ₴
- Готово до відправки
- Код: DXWDCUT40E
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Інверторна технологія з регулюванням дає змогу точно задавати струм різання в діапазоні 15-40 А, оптимізуючи якість і швидкість розрізу металу до 10 мм.
Підходить для роботи зі сталлю, алюмінієм, неіржавкою, міді та латунню, забезпечуючи рівне та чисте різання.
Вбудований компресор робить апарат повністю автономним, за потреби можна під'єднати зовнішнє джерело повітря для інтенсивнішої роботи.
Робочий цикл 45% за 40 A означає, що пристрій може різати впродовж 4.5 хвилин, потім необхідно 5.5 хвилин для охолодження — оптимально для професійного навантаження.
Ефективне охолодження ключових елементів і автоматичний захист від перегрівання продовжують термін експлуатації апарата.
Висока холоста напруга забезпечує стабільний пілот дуга та швидке розпалювання, особливо під час різання перфорованих або рельєфних поверхонь.
Надійний та ергономічний корпус
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Італія
Виробник — DeWALT
Тип — плазморіз
Джерело живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Робота без втрати потужності: 230 В
Максимальна споживча потужність MMA — 5.4 кВт
Напруга холостого ходу MMA — 312 В
Регулювання зварювального струму MMA: 15 - 40 А
Максимальний зварювальний струм MMA — 40 А
Робочий цикл апарата на максимальному струмі MMA — 45%
Максимальна товщина різу — 10 мм
Ступінь захисту корпусу — IP21S
Клас ізоляції — Н
Охолодження — примусове повітряне
Кабель тримача електрода — 1.5 м
Кабель затискача маси — 1.5 м
Вага — 26.0 кг
Габаритні розміри: 400х630х530 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Плазморіз інверторний DeWALT DXWDCUT40E
Кабель затискача маси — 1 шт.
Перехідник із 32 А на 16 А
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 8 кг |
| Напруга холостого ходу | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | IP21S |
| Клас ізоляції | H |
| Комплектація | апарат плазмового різання, виріб із затискачем маси, плазмовий |
| Макс. тиск | 0.3 - 0.45 МПа |
| Макс. струм зварювання | 40 А |
| Макс. чистове різання | 14 мм |
| Метод зварювання | Плазмовий різ |
| Мін. струм зварювання | 20 А |
| Потужність | 4.96 кВт |
| Особливості | LED-екран |
| Періодичність увімкнення | 30 % |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Запалювання дуги | безконтактний |
| Споживана потужність | 6.8 кВА |
| Витрата повітря | 130 л/хв літр/хв |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Струм зварювання | постійний |
| Товщина різу | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 998 ₴
