
Зварювальний інверторний напівавтомат DeWALT DXWDMIG200E (DXWDMIG200E)
78 998 ₴
- Готово до відправки
- Код: DXWDMIG200E
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зварювальний інверторний напівавтомат DeWALT DXWDMIG200E дозволяє виконувати зварювання в трьох режимах: напівавтоматичне MIG/MAG, ручна дуга MMA і TIG з підняттям електрода Lift. Підходить для роботи з різними типами металу. Цифровий дисплей і синергетичні режими забезпечують точне налаштування та контроль струму і напруги. Автоматична синхронізація подачі дроту і напруги спрощує роботу навіть для новачків. Потужний зварювальний струм до 200 А і 90% ПН дозволяє тривалий час працювати на максимальній потужності завдяки продуманій системі охолодження.
Конструктивні особливості:
- Підтримка режимів MMA, MIG/MAG, TIG Lift
- Цифровий дисплей для точного контролю параметрів
- Синергетичні режими для автоматичного налаштування струму і напруги
- Автоматична синхронізація подачі дроту і напруги
- Функції Hot Start, Arc Force, Anti Stick, VRD
- Hot Start — полегшене розпалювання дуги
- Arc Force — згладжування та стабілізація дуги
- Anti Stick — запобігання залипанню електрода
- VRD — зниження напруги холостого ходу для безпеки
- Примусове повітряне охолодження з захистом від перегрівання
- Підтримка зварювального дроту SG2, INOX, AL, FLUX та алюмінієвого spool gun (опційно)
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна походження: Італія
- Виробник: DeWALT
- Тип: зварювальний напівавтомат
- Джерело живлення: мережа 220 В / 50–60 Гц
- Режими зварювання: MMA, MIG, TIG
- Робота без втрати потужності: 230 В
- Максимальна споживана потужність MMA: 6.4 кВт
- Напруга холостого ходу MMA: 65 В
- Регулювання зварювального струму MMA: 40 – 200 А
- Максимальний зварювальний струм MMA: 200 А
- Робочий цикл на максимальному струмі MMA: 90%
- Діаметр електродів: 1.6 – 4.0 мм
- Максимальна споживана потужність MIG: 5.8 кВт
- Напруга холостого ходу MIG: 65 В
- Регулювання зварювального струму MIG: 16 – 200 А
- Максимальний зварювальний струм MIG: 200 А
- Робочий цикл на максимальному струмі MIG: 90%
- Тип зварювального дроту: SG2, INOX, AL, FLUX
- Діаметр зварювального дроту: 1.0 мм
- Діаметр встановлюваних котушок із дротом: 200 мм
- Максимальна споживана потужність TIG: 4.4 кВт
- Напруга холостого ходу TIG: 65 В
- Регулювання зварювального струму TIG: 15 – 200 А
- Максимальний зварювальний струм TIG: 200 А
- Ступінь захисту корпусу: 21S
- Клас ізоляції: Н
- Охолодження: примусове повітряне
- Довжина кабелю тримача електрода: 1.5 м
- Довжина кабелю затискача маси: 1.5 м
- Функції: Arc-Force, Hot Start, Anti-Stick, VRD
- Вага: 27.0 кг
- Габаритні розміри: 600х260х375 мм
- Гарантія: 36 місяців
Комплектація:
- Зварювальний інверторний напівавтомат DeWALT DXWDMIG200E
- Кабель тримача електродів — 1 шт.
- Кабель затискача маси — 1 шт.
- Зварювальний щиток — 1 шт.
- Молоток-щітка — 1 шт.
- Щітка — 1 шт.
- Перехідник із 32 А на 16 А
- Інструкція з експлуатації
- Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Італія |
| Напруга живлення | 220 В |
| Максимальний зварювальний струм | 200 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 15 А |
| Напруга холостого ходу | 65 В |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Тривалість навантаження | 90 % |
| Вага | 27 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Клас ізоляції | H |
| Струм зварювання | постійний |
| Клас захисту | IP21S |
| Країна торгової марки | США |
| Потужність | 6.4 кВт |
| Періодичність увімкнення | 90 % |
| Макс. струм зварювання | 200 А |
| Мін. струм зварювання | 15 А |
| Метод зварювання | MIG, MMA, TIG |
| Макс. діаметр електрода | 5.0 мм |
| Мін. діаметр електрода | 1.6 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 998 ₴
