
Зварювальний інверторний апарат DeWALT DXWDMA200E (DXWDMMA200E)
24 998 ₴
- Немає в наявності
- Код: DXWDMMA200E
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Використання сучасної IGBT-технології (біполярний транзистор із ізольованим закривом) забезпечує високу продуктивність, компактні розміри та стабільну дугу навіть за нестабільної напруги.
Апарат має ергономічний ударостійкий корпус із захистом від механічних пошкоджень.
Зручна ручка для перенесення робить його мобільним і зручним в експлуатації на різних об'єктах.
Ефективна система вентиляції захищає внутрішні компоненти від перегрівання, збільшуючи термін експлуатації та даючи змогу працювати тривалий час без перегрівання.
Функции Hot Start, Arc Force и Anti-Stick
Hot Start — полегшене розпалювання дуги.
Arc Force — стабілізація дуги у разі короткого замикання.
Anti-Stick — запобігає залипанню електрода та полегшує його відрив.
Працює в діапазоні 170-250 В, що особливо важливо під час використання в місцях із нестабільним електропостачанням.
Плавне регулювання зварювального струму дає змогу точно підібрати параметри для різних типів електродів і товщини металу. Забезпечує універсальність для різних завдань.
Вбудований цифровий екран показує зварювальний струм, що спрощує налаштування й контроль параметрів у процесі роботи.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Італія
Виробник — DeWALT
Тип — зварювальний апарат
Джерело живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Режими зварювання — MMA
Робота без втрати потужності: 170 - 250 В
Максимальна споживча потужність MMA — 7.0 кВт
Напруга холостого ходу MMA — 65 В
Регулювання зварювального струму MMA: 15 - 200 А
Максимальний зварювальний струм MMA — 200 А
Робочий цикл апарата на максимальному струмі MMA — 90%
Мінімальний діаметр електрода: 1.6 мм
Максимальний діаметр електрода: 5.0 мм
Ступінь захисту корпусу — 21S
Клас ізоляції — Н
Охолодження — примусове повітряне
Кабель тримача електрода — 1.5 м
Кабель затискача маси — 1.5 м
Функція (Arc-Force) — є
Функція — є
Функція (Anti-Stick) — є
Функція (VDR) — немає
Вага — 13.9 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Зварювальний інверторний апарат DeWALT DXWDMMA200E
Кабель тримача електродів — 1 шт.
Кабель затискача маси — 1 шт.
Зварювальний щиток — 1 шт.
Молоток-щітка — 1 шт.
Щітка — 1 шт.
Перехідник із 32 А на 16 А
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.7 кг |
| Клас захисту | IP33 |
| Клас ізоляції | B |
| Комплектація | випрямляч, кабелю, Кейс |
| Макс. діаметр електрода | 5.0 мм |
| Макс. струм зварювання | 250 А |
| Метод зварювання | MMA,TIG |
| Мін. діаметр електрода | 1.6 мм |
| Мін. струм зварювання | 24 А |
| Потужність | 8.8 кВт |
| Напруга холостого ходу | 70 В |
| Періодичність увімкнення | 70 % |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 11.0 кВА |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Струм зварювання | постійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 998 ₴
