
Поверхневий електричний садовий насос STANLEY SXGP1300XFE (SXGP1300XFE)
8 498 ₴
- Готово до відправки
- Код: SXGP1300XFE
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Потужний безщітковий двигун забезпечує високу продуктивність, що робить насос ефективним для поливання, перекачування й побутового водопостачання
Самовсмоктувальний механізм із глибиною до 8 м дає змогу підіймати чисту воду з колодязів або резервуарів без попереднього заповнення.
Висота напору до 50 (робочий тиск 5.0 бара) підходить для подавання води на великі відстані та вертикальні підйоми.
Корпус із технополімеру та передня панель із неіржавкої сталі, забезпечує стійкість до корозії та довговічність конструкції.
Механічне ущільнення керамографіт + вал із неіржавкої сталі, забезпечує захист від протікання та стійкість до зношування.
Захист двигуна від перевантажень, стійкий до потоків води та перегрівання, що робить експлуатацію безпечною в садових умовах.
Насос запускається під час відкриття водорозбору та вимикається під час закриття, що зручно для енергоощадження.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Китай
Виробник — STANLEY
Тип — насос поверхневий
Джерело живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Тип двигуна — безщітковий
Потужність двигуна — 1300 Вт
Максимальний тиск води — 5.0 бара
Максимальна продуктивність (Qmax) — 4500 л/год
Максимальна висота напору (Нmax) — 50 м
Максимальна висота всмоктування — 8 м
Максимальний розмір частинок у воді — 1 мм
Гідроакумулятор — немає
Обмотка двигуна — алюміній
Матеріал корпусу — технополімер
Матеріал вала — неіржавка сталь
Механічне ущільнення — керамографіт
Довжина кабелю живлення — 1.0 м
Максимальна температура води — 35 °C
Захист від перевантаження — є
Регулювання тиску — немає
Автоматична робота — є
Ступінь захисту — IPX4
Діаметр патрубка: G1|
Клас ізоляції — B
Вага — 10.7 кг
Габаритні розміри паковання: 465х280х310 мм
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Поверхневий електричний садовий насос STANLEY SXGP1300XFE
Шланг для води з фільтром із латуні 7 м
Шланг для води з фільтром із пластику 4 м
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12,7 кг |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 55 м |
| Габарити | 470х222х303 мм |
| Діаметр входу/виходу | 1 дюйм |
| Клас захисту | IPX4 |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Материал насоса | неіржавка сталь |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Швидкодія | 6000 л/год кг/ час |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Відцентровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 498 ₴
