
Зварювальний інверторний напівавтомат STANLEY MULTI160 (MULTI160)
18 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: MULTI160
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зварювальний інверторний напівавтомат STANLEY MULTI160 дозволяє виконувати зварювання у трьох режимах: напівавтоматична MIG/MAG, ручна дуга MMA і TIG з підняттям електрода Lift — підходить для роботи з різними типами металу. Цифровий дисплей і синергетичні режими дозволяють точно налаштовувати та контролювати струм і напругу. Автоматична синхронізація подавання дроту та напруги спрощує роботу навіть новачкам. Потужний зварювальний струм до 160 А і 60% ПН застосовний у всіх режимах — MIG, MMA, TIG — забезпечуючи можливість тривалої роботи на максимальній потужності завдяки продуманому охолодженню.
Конструктивні особливості:
- Підтримка режимів MMA, MIG/MAG, TIG Lift
- Цифровий дисплей для точної настройки та контролю параметрів
- Автоматична синхронізація подавання дроту та напруги
- Функції Hot Start, Arc Force, Anti-Stick, VRD
- Hot Start — полегшене розпалювання дуги
- Arc Force — згладжує та стабілізує дугу
- Anti Stick — запобігає залипанню електрода
- VRD — зниження напруги холостого ходу для безпеки
- Примусове повітряне охолодження з захистом від перегріву, вбудований вентилятор ефективно відводить тепло
- Підтримка зварювального дроту SG2, INOX, FLUX
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна походження: Італія
- Виробник: STANLEY
- Тип: зварювальний напівавтомат
- Джерело живлення: мережа 220 В / 50–60 Гц
- Режими зварювання: MMA, MIG/MAG, TIG Lift
- Робота без втрати потужності: 230 В
- Максимальна споживана потужність MMA: 4.2 кВт
- Напруга холостого ходу MMA: 72 В
- Регулювання струму MMA: 10–140 А
- Максимальний струм MMA: 140 А
- Робочий цикл при максимальному струмі MMA: 60%
- Діаметр електрода: 1.6–3.2 мм
- Максимальна споживана потужність MIG: 4.3 кВт
- Напруга холостого ходу MIG: 72 В
- Регулювання струму MIG: 20–160 А
- Максимальний струм MIG: 160 А
- Робочий цикл при максимальному струмі MIG: 60%
- Тип зварювального дроту: SG2, INOX, FLUX
- Діаметр зварювального дроту: 1.0 мм
- Максимальний діаметр котушок з дротом: 200 мм
- Максимальна споживана потужність TIG: 2.3 кВт
- Напруга холостого ходу TIG: 13 В
- Регулювання струму TIG: 10–140 А
- Максимальний струм TIG: 140 А
- Робочий цикл при максимальному струмі MIG: 60%
- Ступінь захисту корпусу: 21S
- Клас ізоляції: Н
- Охолодження: примусове повітряне
- Довжина кабелю тримача електрода: 1.5 м
- Довжина кабелю затискача маси: 1.5 м
- Функції: Arc-Force, Hot Start, Anti-Stick, VRD
- Вага: 17.0 кг
- Гарантія: 36 місяців
- Габаритні розміри: 396х236х249 мм
Комплектація:
- Зварювальний інверторний напівавтомат STANLEY MULTI160
- Кабель тримача електродів — 1 шт.
- Кабель затискача маси — 1 шт.
- Зварювальний щиток — 1 шт.
- Молоток-щітка — 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Італія |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальний зварювальний струм | 160 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Напруга холостого ходу | 72 В |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 3.2 мм |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Вага | 17 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Клас ізоляції | H |
| Струм зварювання | постійний |
| Клас захисту | IP21S |
| Країна торгової марки | США |
| Потужність | 4.3 кВт |
| Періодичність увімкнення | 60 % |
| Макс. струм зварювання | 160 А |
| Мін. струм зварювання | 10 А |
| Метод зварювання | MIG, MMA, TIG |
| Макс. діаметр електрода | 3.2 мм |
| Мін. діаметр електрода | 1.6 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 999 ₴





