
Віброплита електрична прямохідна EnerSol EPC-095E з килимком і колесами (EPC-095E)
35 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: EPC-095E
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
EnerSol EPC-095E - електричне будівельне обладнання для ущільнення сипучого ґрунту, піску, гравію, щебеню і змішаного ґрунту. Віброплита передає енергію пухкому ґрунту або іншим матеріалам, щоб збільшити їхню щільність і несучу здатність, і використовується, в основному, для дрібного ремонту і технічного обслуговування.
Переваги віброплити EnerSol EPC-095E
- Якісний електричний двигун з живленням від мережі 230 В
- Можливість встановлення килимка для роботи з тротуарною плиткою
- Складна ручка забезпечує зручне транспортування та зберігання віброплити
- Захисний кожух на клиноподібному ремені
- Саморегулювальна відцентрова муфта
Комплектація
- Віброплита EnerSol EPC-095E
- Килимок
- Колеса
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність вібромашини | 24 м/хв |
| Довжина робочої поверхні | 580 мм |
| Ширина робочої поверхні | 400 мм |
| Глибина ущільнення | 300 мм |
| Відцентрова сила | 20 кН |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Висота | 500 мм |
| Вага | 95 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Тип запуску | Ручний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель двигуна | Loncin G200F |
| Наявність реверсу | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації,бак,віброплита, гарантійний талон, килимок, колеса, Ременя,Фільтр |
| Тип | віброплита |
| Наявність коліс | Да |
| Габарити | 820x460x600 мм |
| Охолодження | Повітряне |
| Країна-виробник | Китай |
| Потужність двигуна, л. с | 6.5 л.с |
| Країна торгової марки | Україна |
| Килимок | Да |
| Потужність | 4.84 кВт |
| Робоча швидкість руху | 35 см/сек |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Об'єм двигуна | 196 см3 |
| Стан товару | Новий |
| Робоча глибина | 31 см |
| Розмір плити | 420*520 мм |
| Сила удару | 14 кН |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 999 ₴


