
Прес гідравлічний 10т SIGMA 6206011 з манометром
18 984 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6206011
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SIGMA 6206011 — настільний гідравлічний прес для запресування та випресовування різних деталей. Такий тип преса вирізняється простотою, великою надійністю і малими розмірами, що дає змогу використовувати його як на підприємствах і автосервісах, і в побуті.
Переваги преса SIGMA 6206011:
Висока якість виготовлення
Надійний гідравлічний механізм
Максимальне робоче зусилля 10 т
Манометр на корпусі для точного контролю тиску на деталь
Максимальна висота деталі 330 мм
Хід штока під час роботи 135 мм
Сфера застосування:
Автосервіс
Промислова здатність
Побутове використання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 51.0 кг |
| Висота проходу | 330 мм |
| Габарити | 760х930х160 мм |
| Додаткові функції | Манометр |
| Комплектація | важіль, прес |
| Макс. навантаження | 10 т |
| Робочий хід | 135 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Гідравлічний |
| Тип встановлення | Настільний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 984 ₴
