
Бойлер Tesy Anticalc Slim 50 (GCV 5035 16D B14 TBRC)
8 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 304890
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Tesy Anticalc Slim 50 — накопичувальний водонагрівач (бойлер) для домашнього використання із серії Anticalc Slim. Такі бойлери розроблені для безперебійної, тривалої та надійної роботи в регіонах із жорсткою, сильно мінералізованою або агресивною водою. Підходить для забезпечення гарячою водою сім'ї з 2 осіб у квартирі або невеликому будинку. Комфортна температура води задається за допомогою точного капілярного термостата. Максимальна споживана потужність бойлера становить 1600 Вт, завдяки чому він здатний нагріти весь бак від 15 до 60 °C лише за 97 хв.
Основні переваги Tesy Anticalc Slim 50:
Два нагрівальні ТЕНи "сухого" типу
1600 Вт — максимальна споживана потужність
70 °C — максимальна робоча температура
1 год 37 хв — час нагрівання води від 15 °C до 60 °C
50 л — номінальний об'єм бойлера
Кольоровий індикатор нагрівання води BiLight
Точний капілярний термостат
Вузький корпус для встановлення в обмеженому просторі
Бак із листової сталі виготовлений за допомогою точного плазмового зварювання
Захист від утворення накипу Anticalc
Запатентоване покриття внутрішньої частини бака склокерамічної емалі Crystal Tech
Високоефективна технологія теплової ізоляції INSUTECH забезпечує на 16% менші втрати тепла
Особлива конструкція бойлера забезпечує на 15% більшої гарячої води, порівнюючи з аналогами
Захист від перегрівання, замерзання та перевищення тиску
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
Бойлер Tesy Anticalc Slim 50
Картонне паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20.0 кг |
| Час нагрівання | 97 мин |
| Габарити | 353x380x803 мм |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Макс. температура | 70 C |
| Потужність | 1.6 кВт |
| Нагрівальний елемент | Сухий ТЕН |
| Об'єм | 50 л |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Підключення труб | Знизу |
| Стан товару | Новий |
| Керування | Механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 300 ₴



