Основные преимущества Термія ЕПЧ 2-2,2/230М2:
24 місяці — офіційна гарантія від виробника
2200 Вт — максимальна споживана потужність
2 варильні конфорки різного діаметра
Велика чавунна конфорка діаметром 180 мм з потужністю 1200 Вт
Маленька чавунна конфорка діаметром 145 мм із потужністю 1000 Вт
Рівномірний розподіл тепла по конфорці під час нагрівання
Плавне регулювання потужності
Світлова індикація ввімкненого нагрівального елементу
Корпус із якісної сталі з порошковим фарбуванням
Комплектація
Настольная плита Термія ЕПЧ 2-2,2/230М2 коричневая
Інструкція експлуатації
Картонна коробка.
Опис настільної електроплити Термія ЕПЧ 2-2,2/230М2
Термія ЕПЧ 2-2,2/230М2 — компактна побутова електрична плита для приготування їжі. Живиться від стандартної електромережі 220 В і споживає максимально 2,2 кВт. На корпусі розміщується 2 плоскі чавунні конфорки діаметром 180 мм і 145 мм, що забезпечує швидке нагрівання. Корпус виготовлений зі сталі та додатково покритий порошковою емаллю коричневого кольору від корозії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.2 кг |
| Габарити | 505x96x285 мм |
| Діаметр 1 конфорки | 180 мм |
| Діаметр 2 конфорки | 145 мм |
| Кількість конфорок | 2 |
| Матеріал | Сталь |
| Потужність 1 конфорки | 1200 Вт |
| Потужність 2 конфорки | 1000 Вт |
| Нагрівальний елемент | чавунний |
| Особливості | світлова індикація увімкненої конфорки |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип | Мережева |
| Керування | поворотні перемикачі |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 501 ₴

