
Віброплита прямохідна EnerSol EPC-064H з килимком і баком (EPC-064H)
30 998 ₴
- Немає в наявності
- Код: EPC-064H
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
EnerSol EPC-064H — бензинове будівельне обладнання для ущільнення сипучого ґрунту, піску, гравію, щебеню та змішаного ґрунту. Віброплита передає енергію пухкому ґрунту або іншим матеріалам, щоб збільшити їх щільність і несну здатність, і використовується переважно для дрібного ремонту та технічного обслуговування.
Переваги віброплити EnerSol EPC-064H
Якісний 4-тактний бензиновий двигун Honda GX160
Можливість встановлення килимка для роботи з тротуарною плиткою
Бак і система подавання води в робочу зону дають змогу укладати асфальт
Складана ручка забезпечує зручне транспортування та зберігання віброплити
Захисний кожух на клинуватий ремені
Саморегулювальна відцентрова муфта
Комплектація
Виброплита EnerSol EPC-064H
Бак для води
Килимок
Колеса
Додатковий ремінь
Додатковий фільтр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 64 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Тип запуску | Ручний |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 800x460x600 мм |
| Килимок | Да |
| Комплектація | інструкція з експлуатації,бак,віброплита, гарантійний талон, килимок, колеса, Ременя,Фільтр |
| Модель двигуна | Loncin G200F |
| Потужність | 4.84 кВт |
| Потужність двигуна, л. с | 6.5 л.с |
| Наявність коліс | Да |
| Наявність реверсу | Немає |
| Об'єм двигуна | 196 см3 |
| Об'єм резервуара | Да куб. м |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Охолодження | Повітряне |
| Робоча глибина | 28 см |
| Робоча швидкість руху | 35 см/сек |
| Розмір плити | 480*370 мм |
| Сила удару | 12 кН |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | віброплита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 998 ₴


