
Ланцюг DeWALT DT20663
1 488 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT20663
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ланцюг DeWALT DT20663 призначений для бензопил і забезпечує ефективне та точне різання деревини. Високоякісні матеріали та точне виготовлення ланцюга гарантують тривалий термін служби та надійну роботу навіть при інтенсивному використанні.
Конструктивні особливості:
- Високоякісні матеріали для довговічності
- Точне виготовлення для ефективного різання
- Сумісність з бензопилами стандартного класу
Технічні характеристики:
- Крок ланцюга: 3/8"
- Товщина приводної ланки: 1.1 мм
- Довжина ланки: 16'/40 см
- Кількість ланок: 56 шт.
Комплектація:
- Ланцюг DeWALT DT20663
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | DeWalt |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Довжина шини | 400 мм |
| Кількість ланок ланцюга | 56 шт. |
| Товщина ланки | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Цепь |
| Кількість ланок | 56 |
| Товщина ведучого ланки | 1 |
| Країна торгової марки | США |
| Призначення | для бензопил |
| Розмір шини | 40 см / 16 дюймів |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 488 ₴


