
Набір біт із кутовою насадкою Milwaukee SHOCKWAVE PH/PZ/TX x 25 мм (10 шт.) (4932471274)
1 420 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4932471274
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір біт із кутовою насадкою Milwaukee SHOCKWAVE PH/PZ/TX x 25 мм (10 шт.) (4932471274) призначений для робіт у обмеженому просторі та забезпечує високу надійність під час свердління й загвинчування. Система Shockwave Impact Duty™ збільшує термін служби біт до 30 разів і поглинає понад 3-кратний крутний момент порівняно з іншими ударними бітами. Геометрія Shock Zone зменшує тиск на наконечник та знижує ризик ламання, а спеціальна термообробка робить насадки еластичними та довговічними.
Конструктивні особливості:
- Система Shockwave Impact Duty™ для тривалої експлуатації та стійкості до ударів
- Геометрія Shock Zone для гнучкості та поглинання крутного моменту
- Компресійний кований наконечник забезпечує надійну посадку в головку гвинта
- Кутова насадка для роботи в обмеженому просторі з повним кутом 90°
- Спеціальна конструкційна сталь для стійкості до ударів
- Ергономічне гумове покриття для надійного захвату
- Підходить для всіх типів оснастки з хвостовиком 1/4"
- Можливе використання з ударними інструментами та 18 В акумуляторними шурупокрутами
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна-виробник: США
- Виробник: Milwaukee
- Клас: професійний
- Тип: набір біт
- Тип біти: одностороння
- Сумісність: шурупокрут, дриль
- Довжина біти: 25 мм
- Тип шліца: Philips (хрестоподібний), Pozidriv (хрестоподібна з насічками), Torx (зірочка)
- Тип хвостовика: шестигранний HEX 1/4" (6,35 мм)
Комплектація:
- 1 x Кутова насадка
- 1 x PH2
- 1 x PZ1 / 2 x PZ2 / 1 x PZ3
- 1 x TX10 / 1 x TX15 / 1 x TX20 / 1 x TX25 / 1 x TX30
- Поставка в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Тип | Набір |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | Хрестоподібний, TORX |
| Виконання біти | 1/4" |
| Довжина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Квадрат | 1/4" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Біти, шт | 10 шт |
| Країна-виробник | США |
| Країна торгової марки | США |
| Кількість предметів у наборі | 10 шт. |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 420 ₴


