
Набір бурів по бетону Milwaukee SDS-PLUS Contractor 5/6/6/8/10мм (5 шт.) (4932471242)
403 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4932471242
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір бурів по бетону Milwaukee SDS-PLUS Contractor включає професійні свердла з двоспіральною U-подібною формою та двома ріжучими кромками. Наконечник з карбіду вольфраму робить бур особливо міцним, а велика U-подібна спіраль забезпечує ефективне видалення пилу та тривалий термін служби. Грані з карбіду вольфраму мають гладку поверхню, що підвищує точність свердління та покращує відвід пилу. Центруюче вістря забезпечує точний початок свердління.
Конструктивні особливості:
- Двоспіральна U-подібна форма з двома ріжучими кромками
- Наконечник з карбіду вольфраму для міцності та довговічності
- Ефективне видалення пилу завдяки великій спіралі
- Гладкі грані з карбіду вольфраму для точних отворів
- Центруюче вістря для точного початку свердління
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: Milwaukee
- Технологія: Contractor™
- Клас: професійний
- Тип: бур
- Сумісність: дриль, шурупокрут, перфоратор
- Загальна довжина: 110, 110, 160, 160, 160 мм
- Робоча довжина: 50, 50, 110, 110, 110 мм
- Діаметр: 5.0, 6.0 х 2, 8.0, 10.0 мм
- Тип хвостовика: SDS-PLUS
- Кут заточування: 90°
- Форма твердосплавної напайки: 2 грані
- Оброблювані матеріали: бетон, граніт, шифер, цегляна кладка, газобетон
Комплектація:
- Набір бурів по бетону Milwaukee SDS-PLUS Contractor 5/6/6/8/10 мм (5 шт.)
- Поставляється в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина робочої частини | 110 мм |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Набір | Так |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
| В наборі | 5 мм, 6 мм, 8 мм , 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Робоча довжина | 110 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 403 ₴

