
Диск відрізний по металу Milwaukee M12 FCOT SCS41/76x1 мм (5 шт) (4932464717)
390 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 4932464717
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- До 20% довший термін служби в порівнянні зі звичайними дисками Milwaukee
- До 20% менше утворення пилу в порівнянні зі звичайними дисками Milwaukee
- Нова формула HydroProtect запобігає втраті продуктивності від вогкості і забезпечує неперевершену продуктивність навіть після місяця зберігання
- Області застосування: тонкі відрізні диски для всіх марок сталі і кольорових металів. Найбільш придатні для різання високолегованої та нержавіючої сталі, жароміцної литої сталі, пружинної сталі, м'якої та інструментальної сталі
- Характеристики: на 50% вища швидкість різання, на 50% менше пилу, ніж при роботі стандартним 3 мм диском. Менше втрат матеріалу.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – США
- Країна виробник – Німеччина
- Виробник - Milwaukee
- Сумісність – УШМ, торцювальна пила, циркулярна пила
- Вид диска – «Відрізний»
- Призначення – по металу
- Діаметр диска - 76 мм
- Діаметр центрального отвору – 10.0 мм
- Товщина диска – 1.0 мм
- Товщина пропилу – 1.2 мм
- Додаткова властивість: швидкий різ, висока чистота
- Максимальна кількість обертів – 20100 об/хв
- Максимальна робоча швидкість – 80 м/сек
Робочий матеріал:
- Кольоровий метал
- Метал
- Сталь
- Алюміній
- Нержавіюча сталь
Комплект поставки:
- Диск відрізний по металу Milwaukee M12 FCOT SCS41/76x1 мм
- Кількість в упаковці – 5 штук
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в картонній упаковці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 75.0 мм мм |
| Макс. оберти | 18000 об/хв |
| Оброблюваний матеріал | Алюміній, метал, Сталь |
| Посадковий отвір | 9.5 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Польща |
| Толщина диска | 2.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴


