
Метр складаний дерев'яний Milwaukee (2 м.) (4932459302)
307 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4932459302
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості та переваги:
- Зручний універсальний вимірювальний інструмент для різноманітних завдань домашнього майстра
- Міцний високоякісний метр, виготовлений з дерева, з вологостійким покриттям
- Практичний двосторонній друк для зручності читання
- Гнучке вимірювання і легке перенесення завдяки конструкції з шарнірним з'єднанням з фіксацією
- Конструкція фіксується під кутами 90 і 180°.
- Латунні шарніри мають тривалий термін служби.
- Надійність і тривалий термін служби
- Простота і зручність використання
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - США
- Країна виробник - Німеччина
- Виробник - Milwaukee
- Клас - професійний
- Тип: метр складаний
- Використання однією рукою - так
- Матеріал корпусу - дерево
- Довжина рулетки - 2 м
- Ширина полотна – 16 мм
- Товщина – 3.2 мм
- Кількість сегментів – 10
- Шкала – см, мм
- Клас точності – 3
- Вага – 0.105 кг
Комплект поставки:
- Метр складаний дерев'яний Milwaukee (2 м)
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 105 г |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Дерево |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | будівельна |
| Магнітна стрічка | Немає |
| Матеріал стрічки | дерево |
| Довжина стрічки | 2 м |
| Ширина стрічки | 16 мм |
| Стан товару | Новий |
| Основні | |
| Довжина полотна | 2 мм |
| Клас точності | 3 |
| Тип вимірювальної рулетки | Механічна рулетка |
| Шкала вимірів | Метрична система (м, см, мм) |
| Ширина полотна | 16 мм |
| Довжина вимірювальної шкали | 200 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 307 ₴
